„Bankiet u sanah” w systemie nagłośnieniowym L-ISA!
Data: 29-09-2022 o godz. 23:56:50
Temat: Info


„Bankiet u sanah”, czyli zbliżająca się wielkimi krokami trasa sanah (Zuzanna Jurczak)(2.09.1997 Warszawa), to prawdziwa muzyczna uczta, która w połączeniu z najnowocześniejszą technologią stworzy wyjątkowy spektakl, który zadowoli najbardziej wymagających słuchaczy!

Niezwykle miło nam ogłosić, że sanah, jako pierwsza polska artystka w historii, podczas swojej trasy koncertowej wykorzysta immersyjny system nagłośnieniowy L-ISA! To stworzona przez L-Acoustics technologia, pozwalająca na prawdziwe zanurzenie się w dźwięku. System umożliwia dokładną lokalizację dźwięku, dzięki czemu, jeszcze intensywniej, angażuje słuchacza do odbioru muzyki. To krok milowy w ewolucji systemów nagłośnieniowych, unikatowa technologia, której efektem jest rzeczywiste, szczegółowe, dookólne brzmienie o audiofilskiej jakości. Z systemu L-ISA podczas swoich koncertów korzystają m.in.: Katy Perry, Aerosmith, alt-J czy Ennio Morricone.

„Bankiet u sanah” to seria koncertów artystki, której na scenie towarzyszyć będzie 50-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod dyrekcją Przemysława Piotra oraz 30-osobowy chór Silesian Chamber Choir Ad libitum. sanah zaprezentuje swoje utwory w zupełnie nowych, przepięknych aranżacjach, a koncerty odbędą się w wyjątkowych salach takich jak m.in.: Filharmonia Narodowa, Narodowe Forum Muzyki czy Sala Koncertowa NOSPR.

Za sale posłużą nam cudowne dźwiękowo i wizualnie miejscówki w Polsce. A jak na BANKIET przystało nie zabraknie też niezapowiedzianych utworów. Dress code - a jakże! Obcasy, fraki, dywan z róż. Będzie bal!


Ze względu na ogromne zainteresowanie koncertami, do sprzedaży trafiły bilety na dodatkowe terminy. Pełna lista poniżej.

04.11.2022 - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki [SOLD OUT]

05.11. - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki - NOWY TERMIN

09.11 - Bielsko-Biała, Cavatina Hall [SOLD OUT]

10.11 - Bielsko-Biała, Cavatina Hall NOWY TERMIN

12.11 - Katowice, Sala Koncertowa NOSPR [SOLD OUT]

13.11 - Katowice, Sala Koncertowa NOSPR NOWY TERMIN

14.11 - Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center [SOLD OUT]

15.11 - Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center NOWY TERMIN

23.11 - Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka [SOLD OUT]

24.11 - Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka - NOWY TERMIN

30.11 - Warszawa, Filharmonia Narodowa [SOLD OUT]

01.12 - Warszawa, Filharmonia Narodowa - NOWY TERMIN

09.01.2023 - Kraków, ICE Kraków Congress Centre [SOLD OUT]

10.01.2023 - Kraków, ICE Kraków Congress Centre - NOWY TERMINSanah to niekwestionowane objawienie polskiej sceny muzycznej. Została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów dekady. Jej „Szampana” - zna chyba każdy, piosenka zyskała status Diamentowej Płyty, a klip do niej na YT w ciągu roku obejrzano ponad 60 milionów razy.
Kolejne single również okazał się hitami -„Melodia” ma na koncie 50 mln odtworzeń i status Diamentu, a „No sory”, za który podczas 57. Festiwalu Piosenki w Opolu sanah otrzymała aż 2 nagrody (łącznie artystka wyjechała z Opola z 4 nagrodami) to singel Potrójnie Platynowy. Finalnie rok 2020 sanah zamknęła z tytułem najczęściej odtwarzanej polskiej artystki w polskich stacjach radiowych oraz najczęściej streamowanej wokalistki na Spotify i YouTube/Vevo.

Debiutancki album sanah „Królowa dram” pokrył się Potrójną Platyną i był najlepiej sprzedającą się płytą w sieci Empiku, za co uhonorowany został nagrodą Bestsellera Empiku w kategorii pop/rock. Równo rok po premierze debiutu do sprzedaży trafił drugi album sanah “Irenka”. Płyta podbiła kolejne rekordy – zadebiutowała na szczycie listy sprzedaży OLiS i w 2 miesiące osiągnęła status Platynowej Płyty. Z albumu pochodzą hity „Ale jazz!” (już Diamentowy status!), „2:00” czy „etc. (na disco)” a krążek jest najlepiej sprzedającą się płytą w sieci Empik w pierwszej połowie 2021r.

W czerwcu 2021 artystka wyruszyła w swoją pierwszą trasę koncertową #Nosory Tour, która wyprzedana została w ekspresowym tempie. Sanah w ciągu 2 miesięcy odwiedziła 17 największych miast w Polsce grając 18 koncertów. Czas na nowy rozdział i przygodę w którą Artystka zabierze swoich fanów. „Kolońska i Szlugi Tour” rusza 31 października 2021 w Warszawie. Podczas koncertów usłyszymy wreszcie w pełnej krasie faworytów fanów z ostatniej płyty - “ten Stan”, “2:00” czy “etc. (Na disco)” jak również słynną „Irenkę”. Bliżej poznamy również utwór tytułowy... a może nie? Sanah uwielbia zaskakiwać swoich fanów.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sanah
https://sanah.pl
https://www.facebook.com/sanahmusic/
https://www.instagram.com/sanahmusic/
https://www.youtube.com/c/sanahVEVO/featured
https://tidal.com/browse/artist/4595942
https://open.spotify.com/playlist/4W8qvprOqjKJpXm3AXEi9v


(Marta Kępczyńska - Magic Records/Global Records PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=27076