TYNSKY z najnowszym utworem „In front of You”!
Data: 17-05-2022 o godz. 23:39:08
Temat: Info


Po premierze i ogromnym międzynarodowym sukcesie „Give me some love” TYNSKY dzieli się najnowszym, charakterystycznym dla siebie, romantycznym utworem. Inspiracje od zawsze czerpał z życia, relacji i miłości.

To nie pierwszy więc raz, kiedy artysta odkrywa przez nami kolejne zakamarki swojej wrażliwej natury, a emocje stają się głównym fundamentem nowo powstałego numeru.

„In front of You” opowiada o tej jedynej, wyjątkowej osobie. To dzięki niej wszystkie nasze zmartwienia odchodzą w zapomnienie, a codzienne problemy tracą na znaczeniu. Utwór ten jest osobistym wyznaniem artysty, do którego powstał niezwykle nastrojowy klip nakręcony na tle zachodzącego słońca. Teledysk to idealne dopełnienie zarówno warstwy muzycznej jak i tekstowej, które same już w sobie niosą ogromny ładunek emocjonalny.

(Tynsky)


TYNSKY jest 18-letnim artystą, który rozpoczyna obiecującą karierę muzyczną. Od 13 roku życia gra i komponuje na gitarze oraz pianinie. Jego ostatni utwór „Baby You’re the One I Need”, który ukazał się 4 marca trafił na wiele zagranicznych playlist serwisu Spotify, m.in: New Music Friday Sweden, Italia, Denmark Portugal czy Romania. Nie da się nie zauważyć, że z każdym kolejnym utworem TYNSKY przedstawia coraz to nowsze muzyczne oblicza, stawiając sobie bardzo wysoko poprzeczkę.

https://www.facebook.com/iamtynsky/
https://www.instagram.com/iamtynsky/
https://www.tiktok.com/@iamtynsky
https://www.youtube.com/channel/UCkiay6z43ouoePxVFD9xZUw
https://tidal.com/
https://open.spotify.com/artist/31Sw8RRROaHLjst7yEXwZF


TYNSKY
"In front of You" (2:50)
℗ 2022 Magic Records
Premiera: 13 maja 2022

Muzyka: TYNSKY, Andrzej Jaworski
Słowa: TYNSKY
Produkcja: Andrzej Jaworski
Miks i Mastering: Jacek Gawłowski JG Master Lab

(Marta Kępczyńska - Magic Records/Global Records PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=26284