Frank Black nowe CD
Data: 13-06-2006 o godz. 00:05:00
Temat: płyty


"Fastman/Raiderman" to najnowsze, studyjne wydawnictwo legendy muzyki rockowej jaką bez wątpienia jest Frank Black - lider i założyciel legendarnej formacji The Pixies

Ten najnowszy album to doskonałe potwierdzenie że Frank Black jest w wyśmienitej formie i a jego muzyka cały czas pełna jest świeżości i prawdziwej radości grania. "Fastman/Raiderman" to wydawnictwo dwupłytowe na którym znalazło się 27 utworów!!!

Album powstał w dwóch miastach - Nashville i Los Angeles pod okiem doskonałego producenta Jona Tivena od lat współpracującego z Blackiem. W nagraniu płyty wzięli udział światowej sławy muzycy którzy są znajomymi i przyjaciółmi Franka Blacka, ta sytuacja spowodowala że album "Fastman/Raiderman" to pradziwa celebracja doskonałej rockowej muzyki najwyższej jakości.

Wśród gości znaleźli się między innymi Levon Helm z The Band, Tom Petersson z Cheap Trick, perkusista Heartbreaker, Steve Ferrone, legendarny Al Kooper, mistrz honky-tonk Marty Brown, P.F. Sloan, Simon Kirke z Bad Company i Free oraz Steve Cropper, Reggie Young, Buddy Miller, Spooner Oldman i Chester Thompson współpracujący z Blackiem przy poprzednim albumie 'Honeycomb'.

(Fonografika)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=2602