Nowy teledysk Me And That Man
Data: 11-01-2022 o godz. 00:54:28
Temat: Info


Nowy, trzeci w dyskografii Me And That Man album nosi nazwę „New Man, New Songs, Same Shit, vol.2” i jest swoistą kontynuacją wydanego w ubiegłym roku „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1”.10 stycznia miał swoją premierę nowy teledysk Me And That Man.

Utwór nosi tytuł „Blues And Cocaine”, a teledysk jest już na YouTube.

O utworze tak mówi lider zespołu, Adam Nergal Darski:

„Blues and Cocaine” to chyba NAJBARDZIEJ kontrowersyjny utwór, jaki kiedykolwiek opublikowałem. Uwielbiam tę piosenkę i wideo jej towarzyszące - myślę, że na pewno jest to jeden z najmocniejszych punktów całego albumu. O mały włos utwór nigdy nie ujrzałby światła dziennego. Szczegóły są, szczerze mówiąc, zbyt „polityczne” jak na mój gust… a ja jestem tylko błaznem w Trybunale Opinii Publicznej. Mam nadzieję, że podoba Wam się fascynujący, gościnny występ Pana Michale Graves’a za mikrofonem”.

Nowy, trzeci w dyskografii Me And That Man album nosi nazwę „New Man, New Songs, Same Shit, vol.2” i jest swoistą kontynuacją wydanego w 2020 „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1”. Album uplasował się na 7 pozycji na oficjalnej liście sprzedaży OLiS, a wersja LP znalazła się na drugim miejscu.

Wydawnictwo, w tym limitowaną dostępną tylko w sklepie Mystic Production wersję mediabook z autografem Nergala, można kupić pod tym linkiem

Album, podobnie jak poprzedni, został zarejestrowany w składzie: Adam Nergal Darski – gitara / voc, Sasha Boole – gitara / voc, Matteo Bassoli – bass / voc oraz Łukasz Kumański – perkusja / voc.

Na płycie po raz kolejny nie zabraknie licznych, interesujących i zaskakujących gości – między innymi:Gary Holt (Slayer, Exodus), Alissa White-Gluz (Arch Enemy), Mary Goore, Randy Blythe (Lamb Of God), Myrkur, Devin Townsend, David Vincent, Doug Blair (WASP), Hank von Hell ( Turbonegro) i Olve „Abbath” Eikemo (Immortal, Abbath)

(Matteo Bassoli i Nergal)


Me and That Man to zespół, który powstał z inicjatywy lidera Behemoth, Adama Nergala Darskiego. Ich muzykę określa się jako połączenie rocka, mrocznego bluesa, folku i country. Grupa powstała w 2016 roku. Debiutancki album formacji nosił tytuł „Songs of Love and Death” i ukazał się 24 marca 2017 roku nakładem brytyjskiej wytwórni Cooking Vinyl. Druga płyta, „New Man, New Songs, Same Shit, vol. 1” z 2020 roku, uplasowała się na czwartej pozycji oficjalnej listy sprzedaży OLiS. Adam Nergal Darski określił zespół jako „budujący pomost pomiędzy dwoma światami: ekstremalną sceną z której się wywodzi i zupełnie nowym obszarem, pełnym cieni i znaków zapytania”.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Me_and_That_Man
https://www.meandthatman.com
https://www.facebook.com/meandthatman
https://www.instagram.com/meandthatman/
https://www.youtube.com/meandthatman
https://listen.tidal.com/artist/8423188
https://open.spotify.com/artist/3zhMQz4U8XeOPq1Nphrd6a


O nowym albumie tak mówi Nergal:

„Znowu zaczynamy! Do współpracy przy tych kilku wyjątkowych utworach, nad którymi ja i moja polsko–włosko-ukraińska ekipa pracowaliśmy przez ostatnie 18 lat miesięcy, zwerbowałem najlepszych z najlepszych, jeśli chodzi o ciężkie granie. Po raz kolejny wynik finalny jest niesamowity, a gościnne występy bardzo inspirujące! Dziękuję Wam, Przyjaciele - Abbath, Alissa, Amalie, Anders, Blaze, Chris G, Chris H, David, Devin, Douglas, Frank, Gary, Hank, Jeff, Kris, M.Goore, Michale, Ralf i Randy. Kto wie, kiedy wszyscy spotkamy się, żeby zagrać te utwory na żywo, ale zrobię co w mojej mocy, aby tak się stało! Miłej zabawy!”

Po przebojowym i chwytliwym „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1”, Me And That Man prezentuje teraz zupełnie nowe oblicze: otwierający całość „Black Hearse Cadillac” to złowieszczy początek tej piekielnej podróży przez mroczne pustynne pejzaże dźwiękowe. „Under The Spell” (z wokalem Mary Goore) przywołuje atmosferę spaghetti westernu. Utwory takie jak „Witches Don't Fall in Love” (Kristoffer Rygg/Ulver), rockowy „Blues & Cocaine” (Michale Graves) i tajemnicze „Goodbye” (Alissa White-Gluz), ukazują ogromną różnorodność i nieprzewidywalność płyty. Na albumie nie zabrakło także bardziej uduchowionych kompozycji, takich jak blues-rockowa ballada „Angel of Light” z urzekającym głosem Myrkur.

Me And That Man
„New Man, New Songs, Same Shit, vol.2”
℗ 2021 Napalm Records Handels GmbH
Lista utworów: (czas. 44:30)
Premiera: 19 listopada 2021.

1. Black Hearse Cadillac (feat. Hank Von Hell, Anders Odden) (4:02)
2. Under the Spell (feat. Mary Goore) (3:40)
3. All Hope Has Gone (feat. Blaze Bayley, Gary Holt, Jeff Mantas Dunn) (3:17)
4. Witches Don't Fall in Love (feat. Kristoffer Rygg) (3:53)
5. Losing My Blues (feat. Olve Abbath Eikemo, Frank The Baptist, Chris Holmes) (3:43)
6. Coldest Day in Hell (feat Ralf Gyllenhammar, Douglas Blair) (5:15)
7. Year of the Snake (feat. David Vincent) (3:49)
8. Blues & Cocaine (feat. Michale Graves) (3:08)
9. Silver Halide Echoes (feat. Randy Blythe) (3:34)
10. Goodbye (feat. Alissa White-Gluz, Devin Townsend) (3:34)
11. Angel of Light (feat. Myrkur) (4:17)
12. Got Your Tongue (feat. Chris Georgiadis) (2:18)


Już 13 stycznia rozpoczyna się polska trasa koncertowa Me And That Man z udziałem Johna Portera, która obejmie następujące miasta:

13.01 Tczew – CkiS
14.01 Goleniów - GDK
15.01 Wrocław – Stary Klasztor
16.01 Płock - POKiS
20.01 Katowice – P23
21.01 Kraków – Hype Park
22.01 Warszawa - Progresja
23.01 Białystok - Zmiana Klimatu

(Adam Brzeziński - Mystic Production)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25611