Piękność i delikatność niczym Afrodyta Ingi Mejer
Data: 28-11-2021 o godz. 14:49:18
Temat: Info


"Afrodyta" to debiutancki singel 22-letniej Ingi Mejer - kobiety, która zdecydowanie nie lubi się nudzić. Utwór powstał, bo autorka zauważyła jakie kobiety są niesamowite: silne, a jednocześnie delikatne i piękne. Boskie niczym Afrodyta.

W utworze z jednej strony mamy mocne refreny, a z drugiej strony bardziej delikatne fragmenty. Tajemnica przeplata się z brawurą. Dodatkowo słyszalnych jest wiele orientalnych akcentów, które w popie niekoniecznie są oczywiste, przez co cały utwór niesamowicie podkreśla naturę kobiety - bogini.

Oto co powiedziała Inga:

Kobiety są niesamowite - są ogromnym wsparciem (dla partnerów, dla dzieci...), są matkami, wojowniczkami i ciężko pracują nad swoimi karierami. Są samodzielne, silne, a jednocześnie delikatne i piękne. Mogą wszystko - o czym autorka chce kobietom przypomnieć w swojej piosence.

(Inga Mejer)


Inga Mejer oprócz muzycznej natury, na co dzień pracuje w angielskiej agencji marketingowej i ma swój własny sklep internetowy ze świecami sojowymi. Zawsze dąży do zamierzonego celu i nigdy się nie poddaje, czym chciałaby inspirować innych.

Ukończyła I stopień państwowej szkoły muzycznej w Lesznie w klasie fortepianu. Skończyła studia I stopnia (licencjat) z Finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomiczny we Wrocławiu, równolegle studiowała tam także Zarządzanie, z którego zrezygnowała z powodu pełnego etatu w pracy. Aktualnie jest na zaocznych studiach magisterskich z Zarządzania. Choruje na Hashimoto, ale w ogóle o tym nie pamięta. Jest żywym przykładem na to, że ta choroba nie musi w niczym przeszkadzać.

Jako dziecko podkładała głos w reklamie zabawek dla dzieci. Przez jakiś czas uczyła się angielskiego akcentu od utalentowanej Darii, którą znamy z hitów "Love Blind" i "Paranoia".

https://www.facebook.com/ingamej/
https://www.instagram.com/ingamejer/
https://www.youtube.com/user/ingamejer
https://open.spotify.com/user/meyer.inga02
https://soundcloud.com/inga-mejer


(Inga Mejer)

Inga Mejer
"Afrodyta" (2:45)
℗ 2021 Inga Mejer
Premiera: 19 listopada 2021

Słowa: Inga Mejer
Muzyka: Inga Mejer, Radosław Kot, dezydery, Jędrzej Skiba
Produkcja: dezydery, Jędrzej Skiba
Studio nagrań: uniQ Studio
Miks/Mastering: Marek "Maro Music" Walaszak

(Adam Galiński)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25549