Viki Gabor sięga do swoich muzycznych korzeni!
Data: 27-11-2021 o godz. 01:39:01
Temat: Info


Po utrzymanym w klimacie r&b utworze „Moonlight”, Viki Gabor (24.07.2007 Hamburg, Niemcy) po raz kolejny zaskakuje! Wraz z Jeremim Sikorskim oraz Tribbs’em (Mikołaj Trybulec) wokalistka postanowiła zaczerpnąć inspiracje z muzyki etnicznej, która jest jej równie bliska co brzmienia urban.

W połączeniu z jej wyjątkowym wokalem powstał bardzo charakterystyczny i chwytliwy utwór – „Toxic Love”.

Nowy singel, podobnie jak jeden z największych hitów Viki„Ramię w ramię” nagrany wraz z Kayah, to pełen energii girl power anthem! Choć jak opowiada artystka, sama jeszcze nie ma za sobą tytułowego „toxic love”, to do napisania tego numeru zainspirowały ją relacje z „przyjaciółmi”, którzy z czasem okazywali się zupełnie innymi osobami niż na początku znajomości.

Piosence towarzyszy teledysk, w którym czternastolatka po raz pierwszy próbuje swoich aktorskich umiejętności! Historia, z muzyką w tle, opowiada o pierwszej miłości, która okazuje się być bardzo złudna. Za reżyserię i scenariusz klipu odpowiada Pascal Pawliszewski. Twórca współpracował z Viki przy teledysku do utworu „Superhero”, od którego wszystko się zaczęło.

Aktualnie Viki oprócz nauki, większość czasu poświęca pracy nad nowym albumem z polskimi oraz zagranicznymi producentami. Na rok 2022 wokalistka ma zaplanowane kolejne nowości, nie tylko w języku polskim. Nastolatka zamierza dalej eksplorować nowe gatunki muzyczne i mieszać je ze swoim unikalnym stylem.

(Viki Gabro / fot. dscll)


Viki Gabor po zwycięstwie w prestiżowym konkursie Eurowizji Junior udowodniła, że nie lubi spoczywać na laurach. W ciągu ostatniego roku wydała 6 singli, a 4 września odbyła się premiera jej debiutanckiej płyty „Getaway (Into My Imagination)”. Młoda wokalistka może się pochwalić kilkoma wyróżnieniami, w tym dwoma podwójnie platynowymi za single „Ramię w ramię” i „Superhero”, złotym wyróżnieniem za singel „Getaway” oraz aż trzema nominacjami do Fryderyków.

„Not Gonna Get It”, który swoją premierę miał w sierpniu tego roku, to niezwykle energetyczny utwór nawiązujący swoją stylistyką do lat 80., napisany i skomponowany m.in. przez uznany duet producencki Hotel Torino (Patryk Kumór i Dominik Buczkowski), autorów hitów takich jak „Superhero”, „Anyone I Want To Be” czy najnowszej płyty Michele Morrone. Teraz, dzięki twocolors, singel zyskał nowej jakości i zapewne na długo pozostanie na playlistach użytkowników na całym świecie.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Viki_Gabor
https://vikigabor.com/tag/top-19-spotify/
https://www.facebook.com/vikigaborofficial/
https://www.instagram.com/vikigaborofficial/
https://twitter.com/vikigabor?lang=pl
https://www.tiktok.com/@vikigaborofficial
https://www.youtube.com/channel/UCp237S12iGG9ThTMi_2p_iw
https://tidal.com/browse/artist/15080686
https://open.spotify.com/artist/3yCRvilOBzRkyxOsOi4tsR


Viki Gabor
"Loxic Love" (2:43)
℗ 2021 Sony Music Entertainment Poland Sp. z o.o.
Premiera: 27 listopada 2021

(Barbara Popiołek - Sony Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25546