Film „MONSTA X: THE DREAMING” w Multikinie!
Data: 26-11-2021 o godz. 01:04:07
Temat: Info


Nadchodzi prawdziwe święto dla fanów K-popu! Już 9 i 11 grudnia pojawi się niepowtarzalna okazja, by na dużych ekranach kin sieci Multikino zobaczyć „MONSTA X: THE DREAMING”! Ta emocjonująca filmowa podróż, ukazująca kulisy sześcioletniej kariery grupy Monsta X, obfituje w wyjątkowe materiały.

Składają się na nie osobiste wywiady z członkami zespołu, prywatne opowieści z czasu spędzonego przez nich w Ameryce oraz unikatowy zapis koncertu – specjalnie dla fanów! To niezwykłe kinowe doświadczenie, w trakcie którego widzowie będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć największe przeboje grupy, a także zyskać dostęp do ekskluzywnych materiałów z nadchodzącego albumu, “MONSTAX: THE DREAMING.”

Zespół MONSTAX od momentu powstania znajduje się na szczycie list przebojów na całym świecie. W lutym 2020 r. ich pierwszy angielski album „All About Luv” zajął piąte miejsce na amerykańskiej liście Billboard 200, czyniąc z nich trzecią k-popową grupę w historii, która znalazła się na słynnej liście Top 10. „MONSTAX: THE DREAMING” to unikalna szansa, by poznać historię i największe hity zespołu – a to wszystko w kinowych warunkach, na dużym ekranie!


Film „MONSTA X: THE DREAMING”:

09 grudnia 2021, g. 19:00
11 grudnia 2021, g. 15:00 KINA: Film „MONSTA X: THE DREAMING” będzie można obejrzeć w wybranych kinach Multikino:

Bydgoszcz, Multikino Elbląg Ogrody, Multikino Gdańsk, Multikino Katowice, Multikino Kielce, Multikino Koszalin, Multikino Kraków, Multikino Lublin, Multikino Łódź, Multikino Olsztyn, Multikino Poznań 51, Multikino Radom, Multikino Rumia, Multikino Rybnik, Multikino Rzeszów, Multikino Słupsk, Multikino Szczecin, Multikino Tychy, Multikino Warszawa Targówek, Multikino Warszawa Ursynów, Multikino Warszawa Złote Tarasy, Multikino Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Multikino Zabrze.

(Monsta X)


W zeszłym roku, Monsta X, wyrazili swoje poparcie dla ruchu Black Lives Matter, podczas występu dla TIME Magazine - TIME100 Talks. "Jako ambasadorzy U.N. dla „Goal 16” opowiadamy się za pokojem i sprawiedliwością", powiedział raper I.M., "Wspieraliśmy aktywizm Black Lives Matter i wierzymy, że nadszedł czas, aby przyznać się do tego, że problem istnieje i go naprawić".

Zespół szturmem zdobył rynek amerykański wraz z wydaniem "ALL ABOUT LUV", występując w The Ellen Show, Jimmy Kimmel, GMA, LIVE with Kelly and Ryan, The Today Show i wielu innych. Wydany w lutym album był pierwszym anglojęzycznym wydawnictwem grupy K-pop, a także zadebiutował na 5 pozycji na liście Billboard 200 Chart, co uczyniło z nich 3 grupę K-pop, która znalazła się w pierwszej dziesiątce tego zestawienia. Album zebrał entuzjastyczne recenzje w takich mediach jak NPR, ET, Variety, Access, AP, Forbes, Consequence Of Sound, Billboard i TIME, który stwierdził "You Can't Hold My Heart" to zmiana tempa: emo pop-rockowy kawałek z gitarowym podkładem. Jest słodki, ale słony i starannie wykonany, z ukłonami w stronę rocka. To znak, że granice się zacierają - ponad językiem, ponad gatunkiem, ponad kulturą."

https://cafe.daum.net/monsta-x
http://www.monstax-e.com/
https://www.facebook.com/OfficialMonstaX
https://www.instagram.com/official_monsta_x/
https://twitter.com/OfficialMonstaX
https://www.tiktok.com/@monsta_x_514?
https://www.youtube.com/user/starshipTV
http://www.starship-ent.com
https://weibo.com/monstax?is_all=1
https://listen.tidal.com/artist/6324994
https://open.spotify.com/artist/4TnGh5PKbSjpYqpIdlW5nz


(Natalia Kaleta-Nguyen - PR Manager / Multikino SA)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25545