ROSALIE. w wyjątkowej odsłonie dla „The Circle° Sessions”!
Data: 18-11-2021 o godz. 13:57:19
Temat: Info


ROSALIE. (Rosalie Hoffman)(ur. 1993 Berlin), jako pierwsza polska wokalistka wzięła udział w „The Circle° Sessions”. Sprawdźcie jak wykonała tytułowy utwór z albumu „IDeal”.„The Circle° Sessions” to prestiżowy cykl prezentujący wykony live najciekawszych artystów z całego świata, reprezentujących różne gatunki muzyczne. Każda live sesja realizowana jest w innej, oryginalnej lokalizacji. W tym roku po raz pierwszy do udziału w tej wyjątkowej produkcji została zaproszona dwójka polskich artystów, w tym m.in. ROSALIE.

„Ideal”, pochodzący z albumu o tym samym tytule, to jeden z dwóch numerów, które zaprezentowała ROSALIE. Odsłona druga już niebawem!

(Rosalie.)

Oba wykonane utwory będzie można usłyszeć live jeszcze w tym roku podczas SO IDEAL Tour. Będzie to seria limitowanych koncertów, które odbędą się w wyjątkowych miejscach. Formuła występów będzie różnić się od dotychczasowych przede wszystkim akustycznymi aranżacjami. Dotychczasowy skład koncertowy:
Adam Świerczyński - bass,
Tymek Krajniak - perkusja,
Tomek Sołtys - klawisze
uzupełni gitarzysta Kacper Budziszewski.

Rozkład jazdy:

01.12 - Warszawa, Jassmine
04.12 - Gdański Teatr Szekspirowski
12.12 - Poznań, Pawilon

Szczegóły oraz informacje o biletach dostępne na Facebooku Rosalie.

(Rosalie. / fot. jhonny)


Rosalie. to piosenkarka i autorka tekstów, której styl – balansujący między mainstreamem a undergroundem – bywa najczęściej określany jako alternatywne R&B z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu. Artystka swoim koncie ma m.in. EP-kę „Enuff”, świetnie przyjęty album „Flashback” oraz wspólne nagrania z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi oraz elektronicznym duetem Catz 'N Dogz. W 2018 została nominowana do nagrody Fryderyka w kategorii DEBIUT ROKU. W marcu 2020, nakładem Def Jam Recordings Poland, ukazał się jej najnowszy krążek „IDeal”. Krążek został wyróżniony nagrodą Fryderyka w kategorii Album Roku Soul, R&B, Gospel.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rosalie.
https://www.facebook.com/RosalieOfficial
https://www.instagram.com/sheisrosalie/
https://www.youtube.com/channel/UCIBF8NpHNsuo6sbJ12EF_vg
https://soundcloud.com/rosalieofficial
https://tidal.com/browse/artist/8300954
https://open.spotify.com/artist/65RQbLHJIWPfWwxYJ5a5BZ


(Karolina Strzałkowska - Def Jam Recordings PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25535