Dynoro zatopi się w twoich oczach
Data: 14-11-2021 o godz. 12:39:49
Temat: Info


Dynoro (Edvinas Pechovskis)(25.12.1999 Wilno, Litwa) - światowej skali gwiazda z Litwy przedstawia nowy singel „Swimming in Your Eyes” wraz z teledyskiem.

Od czasu globalnego przeboju „In My Mind” w 2018 roku, który zdobył pierwsze miejsce w Spotify, Apple Music i Shazam w 13 krajach, sprzedał ponad 3,7 miliona egzemplarzy na całym świecie i zdobył ponad miliard streamów w Spotify, Dynoro odniósł sukces i jednocześnie stał się tajemniczym zjawiskiem.

Choć prawie nic nie było wiadomo o sensacji z Wilna, dzięki „Obsessed”, taneczno-popowej współpracy z norweską piosenkarką Iną Wroldsen, „On & On” u boku brazylijskiego producenta Aloka i jego nowej wersji klasycznego „Hangover” Taio Cruz, Dynoro udowodnił, że jest kimś więcej niż gwiazdą jednego przeboju. Po „Monsters”, jego przykuwającym uwagę wspólnym przedsięwzięciu z 24kGoldn, litewski DJ i producent wydaje solowe wydawnictwo zmierzając w zupełnie nowym kierunku.

(Dynoro)

Dynoro
"Swimming in Your Eyes" (3:16)
℗ 2021 B1 Recordings GmbH / LithuaniaHQ.com / Records Label, LLC.
Premiera: 12 listopada 2021

„Jestem bardzo podekscytowany, że w tym roku będę mógł pokazać swoją inną stronę”, mówi Dynoro. „«Swimming in Your Eyes» to jeden z moich eksperymentów 2021 roku i jestem z niego bardzo dumny”. Z nieco bardziej miękkim dźwiękiem, nie zaprzeczając swojemu charakterystycznemu slap house’owi, Dynoro podbija futurystyczne sfery na nowym singlu. Norweska autorka piosenek indie/electro Emilie Adams dostarcza pasujący tekst i wokale: „Moja muzyka pochodzi z mrocznego miejsca, ale proces twórczy jest pozytywny. Moje teksty są dla mnie ważne i chcę, żeby ludzie ich słuchali, ale mogą je interpretować, jak chcą”.

Mając „zaledwie” dziewięć milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify i ponad dwa miliardy odsłuchów, Dynoro trzyma się tego co robi najlepiej: „Przygotowuję mnóstwo świeżych dźwięków na 2022 i jestem pewien, że świat nie jest na nie gotowy”.

(Dynoro)


Litewski DJ i producent z diamentowymi i multi-platynowymi certyfikatami rozpoczął fenomenalną karierę w branży muzycznej w 2018 roku, wydając swój największy hit „In My Mind”, który jest połączeniem singla Gigi D’Agostino „L’amour toujours” oraz hitu festiwalu Tomorrowland o tym samym tytule (autorstwa Ivana Gougha, Feenixpawla i Georgi Kaya). Singel osiągnął numer 1 w Spotify, Apple Music i Shazam w 13 krajach i przez tygodnie znajdował się na szczycie list przebojów. W Polsce, Niemczech i Francji uzyskał status diamentowej płyty, a w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i Belgii pokrył się platyną. Utwór „In My Mind” był hitem również poza granicami Europy – sprzedał się w ponad 3,7 miliona egzemplarzy na całym świecie i ma ponad miliard odtworzeń na Spotify.

https://en.wikipedia.org/wiki/Dynoro
http://www.dynoro.com
https://www.facebook.com/DynoroMusic/
https://www.instagram.com/dynoro/?hl=pl
https://twitter.com/dynoroofc
https://www.youtube.com/channel/UCNhr8DP9Xa5CXft5axZxOaA
https://tidal.com/browse/artist/5816657
https://open.spotify.com/artist/3v6Ji4uoWtKRkhuDUaxi9n


(Barbara Popiołek - Sony Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25525