Finałowy koncert „Pułapki na motyle” Sobla od 13 listopada w CANAL+
Data: 03-11-2021 o godz. 13:32:07
Temat: Info


To kolejna współpraca CANAL+ ze środowiskiem rapowym. Tym razem stacja postanowiła zawiązać współpracę z wytwórnią Def Jam Recordings Poland i UMP for BRANDS, uzupełniając tym samym portfolio rapowych koncertów o finałowy koncert trasy „Pułapka na motyle” Sobla

Sobel na wieńczącym swoją pierwszą trasę koncertową wydarzeniu zgromadził we wrocławskiej Hali Stulecia ponad 5 tysięcy osób. Zakończenie trasy wymagało odpowiedniej oprawy. Pokazy pirotechniczne, goście specjalni oraz nowe aranże utworów – to wszystko towarzyszyło artyście tego wieczoru i spowodowało, że stał się on niezapomnianym wydarzeniem.

Od 13 listopada w serwisie CANAL+ online będzie można wrócić do tego wydarzenia i obejrzeć koncert oraz przekonać się, jak na żywo wypadają takie przeboje Sobla jak „Kinol”, „Fiołkowe pole” czy „Bandyta”.

(Sobel w Canal Plus / @slusareksandra)

Jak na każdym dużym wydarzeniu hip-hopowym, we Wrocławiu nie zabrakło także znamienitych gości. Sobla na scenie wsparli m.in. Young Igi, Oki i Michał Szczygieł oraz gitarzysta Piotrek Lewandowski, który jest współtwórcą singli „Fiołkowe pole” i „Każdego dnia”.

Sobel w 2020 roku szturmem podbił polską scenę. Wydana przez Def Jam Reordings Poland płyta „Kontrast” bardzo szybko uzyskała status platynowego krążka. Artysta nie kazał zbyt długo czekać swoim fanom i niespełna rok później zaprezentował pełnoprawny debiut pt. „Pułapka na motyle”. – Tytuł to metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia, jak długi czas minął od zdarzenia – komentuje Sobel. Wydawnictwo znalazło się na 6. miejscu w rankingu TOP 10 globalnych premier na platformie Spotify, a niedawno osiągnęło status potrójnej platyny, o czym zaskoczony Sobel dowiedział się właśnie podczas wrocławskiego koncertu.

(Sobel)


Sobel to aktualnie najszybciej rosnący artysta w Polsce. Muzyk, który na koncie ma dopiero jedną, wydaną 16 kwietnia płytę, już uplasował się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w Spotify w Polsce. Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy, a z dnia na dzień to grono się powiększa. Najnowszy singel „Fiołkowe pole" dotarł do pierwszego miejsca karty na czasie YouTube. Muzyka Sobla trafia zarówno do słuchaczy undergroundowych, jak i manistreamowych.

https://www.facebook.com/simonsobelofficial/
https://www.instagram.com/szymonsobel/?hl=pl
https://www.youtube.com/channel/UCalZDLHUJpNk65HKF4V00LQ
https://tidal.com/browse/artist/5667104
https://open.spotify.com/artist/56VhOZOF6hwqrbNYwkmcsH
https://soundcloud.com/sobelofficial


CANAL+ ONLINE

CANAL+ online to serwis VOD oferujący dostęp do wielu tysięcy seriali i filmów (w tym produkcji oryginalnych CANAL+), zagranicznych hitów i nowości serialowych oraz przebojów prosto z kina. A wszystko to dostępne wygodnie przez Internet z możliwością rezygnacji w każdej chwili. Dzięki temu, że najnowsza usługa CANAL+ łączy świat telewizji na żywo ze światem VOD, użytkownicy mogą cieszyć się dostępnością wybranych programów o dowolnej porze, w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu, w elastycznym trybie subskrypcyjnym. Abonenci usługi CANAL+ online mogą korzystać z bogatych bibliotek od wielu cenionych dostawców – CANAL+ PREMIUM, Ale kino+, HBO, Filmbox czy FOX.

(Karolina Strzałkowska - Def Jam Recordings PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25496