HVME powraca do elektroniki
Data: 02-11-2021 o godz. 18:15:00
Temat: Info


Po ogromnym sukcesie z singlami „Goosebumps” i „Alright”, hiszpański DJ i producent HVME prezentuje nowy utwór „Money On My Mind”.

Kiedy w zeszłym roku HVME wypuścił własną wersję „Goosebumps”, platynowego utworu Travisa Scotta z 2016 roku, świat zawrzał: remiks młodego Hiszpana osiągnął 350 milionów streamów i pomógł mu zdobyć ponad 21 milionów fanów na Spotify. Utwór dotarł do setki najczęściej odtwarzanych piosenek w Polsce. Tym samym HVME może pochwalić się jednym z najbardziej udanych debiutantów zeszłego roku i należy do najczęściej streamowanyych hiszpańskich artystów w historii. Jak mówi, „«Goosebumps» było moją przepustką do pracy i życia moich marzeń. Ten utwór udowodnił mi, że nie ma rzeczy niemożliwych”.

(HVME / fot. Julian Bern)

Niedługo później wyciekło „Alright”, wczesna wersja megahitu niemieckiego rapera Bausa „Was du Liebe nennst” wyprodukowana przez HVME. Utwór został ochoczo przyjęty przez oryginalnego autora piosenki. 24kGoldn, z którym artysta nawiązał współpracę, oznajmił: „Raz świetna melodia, na zawsze pozostanie świetną melodią. Shoutout dla Bausa i Niemiec!”. Wkrótce pojawiło się wiele innych głosów uznania takich jak Lucky Luke, Gaullin, Topic, Jugglerz i The Cratez, i ponowne streamy liczone w milionach. „Zawsze chcę się rozwijać jako człowiek i jako muzyk, a «Alright» jest najlepszym przykładem mojej miłości do różnych dźwięków i stylów. Świadomość, że są ludzie, którzy to doceniają i dobrze się przy tym bawią, jest po prostu wspaniała”, latem zachwycał się HVME.

Tym razem charyzmatyczny producent zapewnia kolejny nieoczekiwany zwrot: „Wracamy do elektroniki, mojego ulubionego gatunku”, wyjaśnia z podekscytowaniem. Z pomocą wokalisty i autora tekstów Kelvina Jonesa prezentuje utwór „Money On My Mind”. Chwytliwy utwór wysyła precyzyjne struktury bitowe i niezgłębione wokale przez tajemniczo zamglone elektrosfery i tworzy idealne brzmienie na jesień.

„Money On My Mind” to dopiero początek świetlistej przyszłości. HVME nawiązał kolejną głośną współpracę i pracuje nad wieloma projektami na nadchodzące miesiące. Gdy tylko pandemia na to pozwoli, artysta wyruszy w światową trasę, prezentując zupełnie nowy poziom na żywo. „Jestem po prostu przeszczęśliwy i pełen energii. Jestem też niesamowicie podekscytowany występami przed starszymi i nowszymi fanami. Do zobaczenia na imprezach!”.


Ostatnio sukces odniosł HVME, który przemienił hip-hopowy numer w prawdziwy klubowy hit. Cover Travisa Scotta w stylu slap house nie przestaje rosnąć! Utwór dotarł w Spotify do setki najczęściej odtwarzanych piosenek w Polsce. Na top liście Shazama kawałek cały czas utrzymuje się w najwyższej 50-tce. Podchwyciły go radia w Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Finlandii, Hiszpanii i Rosji, Niemczech i Polsce. Teraz fani mogą usłyszeć jeszcze nowszą wersję w stylu klubowym, ale z większym udziałem La Flame’a, czyli Travis Scott & HVME - Goosebumps.

https://de.wikipedia.org/wiki/HVME
https://www.facebook.com/HVMEofficial/
https://www.instagram.com/hvmemusic/
https://twitter.com/hvmeofficial
https://www.youtube.com/channel/UC68S1jy-lvZMirgYRN5AFvw
https://tidal.com/browse/artist/9113866
https://open.spotify.com/artist/2o08sCWF5yyo2G4DCiT7T9
https://soundcloud.com/hvme


AHVME
„Money On My Mind” (2:07)
℗ 2021 B1 Recordings under exclusive license from LithuaniaHQ.com.
Premiera: 29 października 2021

(Barbara Popiołek - Sony Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25488