'Będzie Głośno!' - W piątek odsłuch winylu Czwórki oraz rozmowy z artystami
Data: 21-10-2021 o godz. 13:38:45
Temat: Info


Podczas najbliższej audycji Czwórki „Będzie Głośno!” w piątek 22 października o godz. 18.05 odbędzie się odsłuch jubileuszowego winylu Czwórki „The Best Of Będzie Głośno!”.Na czarnym krążku, który trafił na rynek muzyczny niespełna dwa tygodnie temu, znalazły się utwory laureatów konkursu „Wydaj płytę z Będzie Głośno!” oraz debiutantów. Gośćmi audycji będą artyści, których można usłyszeć na płycie – Sara Kordowska, Szpilersi i zespół Dżentelmenels.


Audycja Czwórki „Będzie Głośno!” oraz towarzyszący jej konkurs „Wydaj płytę z Będzie Głośno!” skierowane są do młodych niezależnych twórców i wykonawców, którzy, oprócz możliwości zaprezentowania swoich nagrań w Czwórce i rozmowy podczas audycji „Będzie Głośno!” dostają raz w roku szansę debiutu płytowego poprzez udział w konkursie. W tym roku akcja obchodzi pięciolecie. Prezentem, który Czwórka sprawiła swoim słuchaczom z tej okazji, jest kolekcjonerska płyta winylowa wydana przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia na początku października

Podczas najbliższej audycji „Będzie Głośno!” 22 października o godz. 18.00 odbędzie się odsłuch jubileuszowego winylu Czwórki. W programie także rozmowy z artystami, którzy znaleźli się na płycie i słuchaczami, którzy chcieliby zdobyć album „The Best Of Będzie Głośno!”. Gośćmi będą Sara Kordowska – zwyciężczyni 3. edycji konkursu oraz wyróżnieni przez Czwórkę – hip-hopowy skład Szpilersi i zespół Dżentelmenels. Audycja będzie dodatkowo transmitowana na facebooku Czwórki.

Czwórki można słuchać w Internecie na czworka.online , w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.

Różni artyści
"The Best of Będzie Głośno!" vinyl
℗ 2021 Polskie Radio
Lista utworów: (czas. 36:50)
Premiera: 22 października 2021
sklep

Strona A

1. Spajku_Dziunek - Koniec w line-upie (remix) CLEAN (4:02)
2. Szpilersi - Boom Bengers (3:25)
3. Ms. Obsession - Tabu (3:11)
4. Tony White - Tak jak chciałem (2:48)
5. Jacob Flaneur - Cappuccino (2:22)
6. N132N4NY -Dzwonek (1:40)

Strona B

1. Marta Zalewska - Więcej (3:43)
2. MYASTA - Tańcz (3:46)
3. Dżentelmenels - Światło (4:35)
4. Sara Kordowska - Dom2.0 (feat. Jacob Flâneur) (3:28)
5. Lampky - DYM, DYM (Hey) MASTER (3:44)

(Maria Polska - Polskie Radio S.A. • Agencja Promocji)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=25452