Julia Michaels wydała wyczekiwany debiut
Data: 02-05-2021 o godz. 15:01:07
Temat: Info


Nominowana do Grammy wokalistka i kompozytorka Julia Michaels (13.11.1993 Davenport, Iowa) wydała wyczekiwany debiut - album „Not in Chronological Order”. Krążek jest już dostępny w serwisach cyfrowych.

"Cztery gwiazdki… Czysta magia kompozycji Michaels jest niedościgniona" – NME

"Not in Chronological Order” jest muzycznie eleganckie i surowe w tekstach" – NME

"Gdy słuchasz debiutu Julii, nie będziesz zdziwiony, że masz do czynienia z płytą artystki, która napisała mnóstwo hitów dla innych wykonawców" – Sunday Time Culture

„Not in Chronological Order”, lub po prostu NICO, jak pisze sama wokalistka, to 10 utworów, w których nominowana do Grammy Julia Michaels opisuje różne rozdziały swojego życia: – Czuję olbrzymie szczęście, a jednocześnie, że oddaję bardzo ważną część siebie, wypuszczając ten album. Na wielu piosenkach mówię o miłości z nowej perspektywy, znacznie zdrowszej i bardziej szczęśliwej niż w przeszłości. Cieszę się, że mogę podzielić się z fanami tym nowym obliczem – przyznaje artystka.

Nagrania powstały w 2020 roku przy wsparciu The Monsters & Strangers. Julia ponownie pracowała z JP Saxe, tym razem przy „All Your Exes” i „Little Did I Know”.

(Julia Michaels)

Julia Michaels zaprezentowała główny singel z albumu, „All Your Exes”, w programie „The Late Show with Stephen Colbert”. Pojawiła się też w „The Today Show”, by porozmawiać z Carsonem Dalym. Zwieńczeniem premiery będzie występ w „The Ellen DeGeneres Show” z utworem „Little Did I Know” zaplanowany na 6 maja.


Julia Michaels zmienia krajobraz popu nie tylko zza kulis, jako jedna z najbardziej rozchwytywanych songwriterek w branży, ale też jako solowa artystka. W 2018 otrzymała nominacje do Grammy w kategoriach Najlepszy nowy artysta oraz Piosenka roku za „Issues”, a sam singel pokrył się 5-krotną platyną w Stanach.

W 2019 ukazały się EP-ki „Inner Monologue Part 1” oraz „Inner Monologue Part 2”, odbyła też headlinerską trasę po Stanach. Wcześniej występowała jako support takich artystów jak Maroon 5, Keith Urban, Shawn Mendes, Niall Horan oraz P!NK.

Jako kompozytorka Julia zagościła 25 razy na Billboard Hot 100, w tym 14 utworów trafiło do Top 40, a aż dwa z nich na szczyt zestawienia – „Sorry” Justina Biebera i „Lose You To Love Me” Seleny Gomez. Michaels pisała tez dla takich gwiazd jak Britney Spears, Demi Lovato, Dua Lipa, Ed Sheeran, Gwen Stefani, Hailee Steinfeld, James Bay, Janelle Monàe, Jessie Ware, Keith Urban, Kelsea Ballerini, Linkin Park, Maroon 5, Nick Jonas, P!NK, Shawn Mendes, The Chicks i wielu innych.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Julia_Michaels
http://www.juliamichaelsofficial.com
https://www.facebook.com/JuliaMichaels
https://www.instagram.com/juliamichaels/
https://twitter.com/juliamichaels
https://www.tiktok.com/@juliamichaels?
https://www.youtube.com/channel/UCCDEgbQWtDiAAKY83IwFfRQ
https://tidal.com/browse/artist/6590715
https://open.spotify.com/artist/0ZED1XzwlLHW4ZaG4lOT6m
https://soundcloud.com/juliamichaelsofficial


Julia Michaels
„Not In Chronological Order”
℗ 2021 Republic Records, a division of UMG Recordings, Inc.
Lista utworów: (czas. 29:39)
Premiera: 30 kwietnia 2021

1. All Your Exes (3:29)
2. Love Is Weird (2:30)
3. Pessimist (3:17)
4. Little Did I Know (3:16)
5. Orange Magic (2:53)
6. Lie Like This (3:38)
7. Wrapped Around (2:43)
8. History (2:19)
9. Undertone (3:16)
10. That’s The Kind Of Woman (2:14)

(Karolina Strzałkowska - Universal Music PL)







Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=24297