Rob Zombie i Slipknot w kontynuacji ''Resident Evil''
Data: 12-07-2004 o godz. 00:05:00
Temat: Info


Kompozycje m.in. Roba Zombiego oraz zespołów A Perfect Circle i Slipknot będzie można usłyszeć na soundtracku do filmu "Resident Evil: Apocalypse".

Kontrakty w sprawie udostępnienia swoich utworów na płytę podpisały już także zespoły Killswitch Engage i Lacuna Coil. Identycznie jak obraz zatytułowany album trafi do sklepów 23 sierpnia.

"Resident Evil: Apocalypse" to kontynuacja projektu z 2002 roku, oparta na grze wideo o tym samym tytule. Akcja sequela rozpoczyna się w momencie, w którym skończył się pierwszy film. Alice (Milla Jovovich) wraz z niedobitkami próbują opuścić zdziesiątkowane przez śmiercionośnego wirusa Raccoon City.

Paul S. Anderson, który napisał i wyreżyserował pierwszą część, tym razem odpowiada za scenariusz i produkcję. Za kamerą stanął Alexander Witt. Obraz powstał dla studia Screen Gems. Jego premierę przewidziano na 1 października.

W filmie oprócz Jovovich zobaczymy Odeda Fehra, który zagra szefa paramilitarnej organizacji Umbrella Biohazard Countermeasure Force. Sienna Guillory wcieli się w postać policjantki. Jared Harris otrzymał rolę dr Ashforda - naukowca, który opracował formułę pozwalającą na stworzenie superludzi. Niestety, jego przepis trafia w niepowołane ręce.

Na soundtracku "Resident Evil" znalazły się "kawałki" choćby takich wykonawców, jak Marilyn Manson, Slipknot, Mudvayne, Method Man, Fear Factory oraz Rammstein.

(ViVaPolskA)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=184