Sara Boruc Mannei doprowadzona do łez przez YouTubera
Data: 25-07-2018 o godz. 19:39:18
Temat: Info


Sara Boruc Mannei spotkała się z najsłynniejszym iluzjonistą polskiego YouTube’a, Y. Zaczęło się od słodkiej sztuczki z ulubioną czekoladą wokalistki, a skończyło się na… łzach wzruszenia

Jak doszło do tej sytuacji? Zapraszamy do obejrzenia wideo!

Debiutancka płyta Mannei, „LoVe On Your Own”, trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 24 sierpnia. Wydawnictwo promuje singel „Łapię tlen” Utwór jest utrzymany w klimacie nastrojowego R&B i w warstwie melodycznej odwołuje się do tradycji najlepszych popowych kompozycji polskich z lat 90. w których muzyka elektroniczna idealnie współgra z gitarowymi solówkami.

Jak sama artystka mówi o singlu:
Jest to utwór, który opowiada o trudnościach, jakie napotykamy w momentach zwątpienia w miłość. O tym, jak wiele jesteśmy w stanie poświecić walcząc o nią i jak łatwo zatracamy się w tej walce, zapominając o sobie...

Elegancki w swojej formie teledysk powstał przy współpracy Sary z reżyserem Jakubem Jakielaszkiem. Ciepłe, emocjonalne ujęcia, minimum post-produkcyjne i czysta forma obrazu dopełniają warstwę muzyczną i pozwalają słuchaczowi skupić się na przekazie utworu.

(Sara Boruc-Mannei ur.9.10.1986 Poznań)

/Jakub Jakielaszek – reżyser/:
Klip jest formą wizerunkową. Nie szukaliśmy z Sarą zbędnej w tym przypadku historii, która mogłaby zamieszać w utworze. Chcieliśmy jedynie uwypuklić atuty muzyczne i dopełnić je pięknymi ujęciami pięknej wokalistki. Dlatego też wybraliśmy czarne tło, aby widz mógł się skupić na tym, co najważniejsze. Odważna decyzja, aby zrealizować takie zdjęcia opłaciła się – Sara jest profesjonalistką i współpraca z nią była jak zawsze na wysokim poziomie.

Zapowiedzi singla spotkały się z ogromnym entuzjazmem fanów MANNEI.

Poniżej tylko kilka z setek pozytywnych komentarzy pod publikacjami dotyczącymi zbliżającej się premiery singla:

„Wpada w ucho J już mi się podoba!”

„Jaki głos! Petarda!”

„Brawo za nagranie po polsku! U go girl!!”

„OMG ! Moooooc! Co za głos !!! ❤”

„Już się nie mogę doczekać , ale zapowiada się mega !!!!”

Singel jest zapowiedzią pierwszej płyty Artystki „LoVe on your own”, która swoją premierę będzie miała już w sierpniu tego roku!

(Paulina Grabska-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=17962