Zmysłowa KALI UCHIS zaśpiewała w programie Jimmy’ego Fallona!
Data: 15-03-2018 o godz. 20:42:36
Temat: Info


) Pochodząca z Kolumbii Kali Uchis (July 17.07.1994 Pereira, Kolumbia pojawiła się w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, by wykonać piosenkę „After The Storm”. Towarzyszyli jej Tyler, The Creator oraz muzycy The Roots. Żywiołowa reakcja Fallona na występ to nie przypadek – polecamy sprawdzić osobiście.

Uchis przez ostatnie lata zaznaczała swoją obecność na scenie muzycznej - nominacje do nagrody Grammy, występy m.in. na festiwalu Coachella, support przed Laną Del Rey - nie wspominając o nadchodzącym długo wyczekiwanym debiutanckim albumie!

Singel "After the Storm" to najnowsza muzyczna propozycja od Kali Uchis, która miała wyjątkowo udany 2017 rok – pierwsza wyprzedana amerykańska trasa koncertowa, współpracowała i dzieliła sceny m.in. z Gorillaz, Diplo, Major Lazer, Miguel, zdobyła dwie nominacje do nagrody Grammy - za utwór "Get You" z Danielem Caesar’em oraz "El Ratico" z Juanes. A to dopiero początek!

(Kali Uchis)

Na „After the Storm" gościnnie udziela się legenda funku - Bootsy Collins oraz długoletni współpracownik artystki Tyler, The Creator.

„Zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe” - Guardian

„Najbardziej ekscytujący głos Virginii od czasów Missy” - Dazed

(Kali Uchis)

Debiutancki album – premiera WIOSNĄ 2018!

Przypominamy, że Kali Uchis jest jedną z gwiazd tegorocznej edycji Open’er Festival. Artystka wystąpi w czwartek, 5 lipca.

(Ewa Urbańska-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=17206