Trwa nabór do jubileuszowej edycji Red Bull Music Academy w Berlinie.
Data: 25-07-2017 o godz. 21:47:37
Temat: Info


Trwa faza aplikacyjna do dwudziestej edycji Red Bull Music Academy, która odbędzie się w Berlinie w 2018 roku. Kandydaci mogą wysyłać zgłoszenia do 4 września, a o tym dlaczego warto aplikować mówią absolwenci poprzednich edycji Akademii.

Trwa faza aplikacyjna do jubileuszowej edycji Red Bull Music Academy, która odbędzie się w Berlinie w 2018 roku. Dlaczego warto wysłać zgłoszenie już dziś zdradzają m.in. Flying Lotus, Hudson Mohawke czy Mister Krime, absolwenci tej jedynej w swym rodzaju muzycznej akademii. Artyści, którzy ukończyli tą jedyną w swoim rodzaju muzyczną akademię, to często jedne z najbardziej rozpoznawanych nazwisk,mających realny wpływ na kształt współczesnej kultury muzycznej, nie tylko w świecie muzyki elektronicznej czy niszowej...


(Nina Kraviz)

W czerwcu ruszył nabór do kolejnej edycji Red Bull Music Academy, która przez dwadzieścia lat swojej działalności dała światu nie tylko dziesiątki znakomitych artystów kształtujących dzisiejszą muzykę, ale też napędzała muzyczne trendy, tym samym bezkompromisowo zmieniając jej oblicze. Wyjątkowa muzyczna akademia Red Bulla Akademia jest ewenementem na skalę światową. Zrzesza najbardziej utalentowanych, ciekawych i wyróżniających się artystów, zarówno tych z większym doświadczeniem, jak i dopiero stawiających pierwsze kroki w świecie muzycznym. Faza aplikacyjna do Red Bull Music Academy rozpoczęła się w czerwcu i potrwa do 4 września. O tym jaksprawić by zgłosić się aplikować z sukcesem, dowiedzieć się można ze specjalnego poradnika na Red Bull MuzykaRed. Bulla. O tym natomiast dlaczego warto aplikować w ogóle warto je wysłać mówią absolwenci poprzednich edycji Red Bull Music Academy.


(Flying Lotus)

Przez ostatnie 20 lat Akademia wykształciła wielu muzyków, dla których uczestnictwo w których droga do sukcesu utwardzona była uczestnictwem w warsztatach, dyskusjach i koncertach spod egidypod egidą Red Bull Music Academy było kolejnym krokiem na drodze do światowej kariery. Absolwentem Akademii jest np. Flying Lotus, szef kultowego już wydawnictwa Brainfeeder, człowiek-instytucja na scenie muzycznej to absolwent Akademii i jeden z najbardziej rozpoznawanych artystów, nie tylko przez tych, których interesują nowe brzmienia. Akademia to miejsce, gdzie trzeba mieć przede wszystkim otwarty umysł, czego dowodzi twórczość kolejnego członka elitarnego grona, czyli Zebra Katz. „Pobyt w Akademii to było doświadczenie, które zmieniło moje życie” zdradziła Nina Kraviz, niebywale utalentowana rosyjska didżejka i producentka, której kariera nabrała rozpędu dzięki Red Bull Music Academy. Tak samo było w przypadku Jamiego Woona, artysty obdarzonego niepowtarzalnym głosem, którego ciepłe soulowe brzmienie uplasowało go na szczycie brytyjskich list przebojów. Więcej o tym dlaczego warto wziąć udział w rekrutacji dowiedzieć się można na stronie www.redbull.pl/muzyka.

Dwudziesta edycja Red Bull Music Academy odbędzie się we wrześniu i październiku 2018 roku w Berlinie.
Faza aplikacyjna trwa do 4 sierpnia września 2017 roku.

Więcej informacji o Red Bull Music Academy Berlin: berlin.redbullmusicacademy.com

Więcej informacji o aplikacjiFormularz aplikacyjny do Red Bull Music Academy Berlin: apply.redbullmusicacademy.com.

(Paulina Gosk - Red Bull Communications)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=16212