Endo - polski hit w latynoskim klimacie!
Data: 20-07-2017 o godz. 20:58:59
Temat: Info


Uwaga, nad Polskę nadciąga fala upałów! Napływa do nas gorące, zwrotnikowe powietrze, które rozleje się nad całym krajem. W taką pogodę również muzyka polskich artystów brzmi tak, jakby mogła rozgrzać słupki termometrów (i parkiety!) do czerwoności. Do czerwoności na pewno rozgrzeje Was utwór „Noche de Fiesta” Endo feat. Eddy Aguero

To letnia, klubowa propozycja pełna latynoskiego klimatu, stworzona przez polskiego producenta, któremu towarzyszy wokalista prosto z gorącej Kuby!

Utwór jest owocem pracy współautora wielkiego przeboju „Zodiak na melanżu” projektu Monopol - czyli Michała Górnika, DJ'a i producenta znanego na warszawskiej scenie klubowej jako Endo - oraz jego przyjaciela, kubańskiego wokalisty Eddiego Aguero. To spotkanie zaowocowało nagraniem, które tego lata rozpali każdą imprezową noc.

Endo swoją przygodę z clubbingiem rozpoczął w 2000 roku. W 2009 roku poznał Jędkera i stał się częścią klubowego projektu Monopol. W 2015 roku wspólnie z Eddiem Aguero założył zespół SunnyLand, do którego należą m.in. Paprodziad (Łąki Łan), Rey Ceballo, Frenchy i Emil Toczyski. Endo od lat zakochany w najlepszych klubowych brzmieniach, nie raz w swoich setach powraca do klasyków, które ukierunkowały jego styl muzyczny. Uwielbia klimaty nu-disco, indie dance oraz deep house.

(Basia Popiołek-Sony Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=16192