HAIM na żywo w BBC!
Data: 18-07-2017 o godz. 20:16:38
Temat: Info


Siostry HAIM wystąpiły z singlem „Want You Back” zaprezentowały swój najnowszy singel „Want You Back” w BBC Radio 1 Live Lounge. Długo oczekiwany drugi album HAIM – ‘Something To Tell You’ jest już dostępny!

Płytę zwiastuje singel „Want You Back”. Pierwszym ujawnionym utworem z nowego wydawnictwa było jednak nagranie „Right Now”, do którego video nakręcił sam Paul Thomas Anderson (Magnolia, Boogie Nights).

Kiedy nadszedł czas zarejestrowania 11 utworów jakie znalazły się na płycie ‘Something To Tell You’, siostry Haim zdecydowały się na bardziej “organiczne” brzmienie jak przyznaje Danielle Haim.

Pitchfork , NME oraz Noise już okrzyknęły „Want You Back” hitem lata. Zespół zaprezentuje nowy materiał na tegorocznych letnich festiwalach – m.in. Glastonbury, Splendour in the Grass w Australii a także Reading & Leeds Festival w UK.


Według takich magazynów jak Billboard, Complex, Entertainment Weekly, Pitchfork, Rolling Stone i wielu innych, drugi album HAIM jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw zaplanowanych na 2017 rok. ‘Something To Tell You’ będzie następcą debiutanckiego krążka ‘Days Are Gone’. Wspomniany debiutancki album według serwisu Pitchfork był “zwycięstwem”, Spin określił go jako “Art-Popową perfekcję w stylu lat 80’” a NPR okrzyknął go jako “przemyślaną, żywą muzyką idealnie pasującą zarówno do radia, jak i odrobiny szaleństwa, trafiająca do miłośników muzyki w każdym wieku, którzy potrzebują trochę przestrzeni do snucia marzeń”. ‘Days Are Gone’ przyniosło siostrom nominacje do nagród BRIT i GRAMMY.

Lista utworów: (czas. 42:39)

1. Want You Back (3:52)
2. Nothing’s Wrong (3:09)
3. Little of Your Love (3:33)
4. Ready For You (3:45)
5. Something To Tell You (4:13)
6. You Never Knew (4:29)
7. Kept Me Crying (3:55)
8. Found It In Silence (4:23)
9. Walking Away (3:56)
10. Right Now (4:15)
11. Night So Long (3:04)

(Ewa Urbańska-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=16183