Alvaro Soler powraca z nowym singlem „Yo Contigo, Tu Conmigo...
Data: 11-07-2017 o godz. 21:23:00
Temat: Info


Álvaro Soler (9.01.1991 Barcelona) powraca z nowym singlem! Piosenka „Yo Contigo, Tu Conmigo (The Gong Gong Song)” jest z najnowszej części hitowej serii filmów o Minionkach, „Gru, Dru i Minionki”!

„Yo Contigo, Tu Conmigo” to efekt współpracy niekwestionowanej gwiazdy latinopopu, Alvaro Solera i zespołu Morat. Film „Gru, Dru i Minionki” w kinach jest już od 30 czerwca!

Zwariowane i pełne napięcia losy Gru, uroczej Lucy i, oczywiście, Minionków od lat bawią dzieci i dorosłych na całym świecie. Piosenką tytułową najnowszej części kasowej serii został utwór „Yo Contigo, Tu Conmigo (The Gong Gong Song)”, owoc współpracy międzynarodowej gwiazdy Alvaro Solera i zespołu Morat.


Alvaro
Alvaro Soler rozkochał w sobie caly świat za sprawą singli “Sofía” i “El Mismo Sol”, które znalazły się na debiutanckim albumie „Eterno Agosto”. Młody kompozytor, muzyk i piosenkarz rozpoczął swoją przygodę z biznesem muzycznym w wielkim stylu. Singlem „El Mismo Sol” muzyk z Barcelony zwrócił na siebie uwagę samej Jennifer Lopez, która zaproponowała nagranie wspólnej wersji utworu. Do dziś piekielnie utalentowany Alvaro zdobył aż 6 platynowych płyt we Włoszech, dwie w Hiszpanii i w Polsce, gdzie na radiowych playlistach do dziś królują single „Animal” i „Libre” z udziałem wokalistki Moniki Lewczuk. Muzyk ma na koncie ponad 200 milionów streamów, a jego teledyski przekroczyły pół miliarda wyświetleń!

Morat
Morat to popowa świeżynka, a mimo to zespół zdążył wywrócić hiszpański i latynoski rynek muzyczny do góry nogami. Muzycy z Kolumbii górują na playlistach radiowych i streamingowych, dzięki folkowemu, świeżemu brzmieniu ich piosenek. Ich pierwszym singlem był kawałek „Mi Nuevo Vicio” z udziałem Pauliny Rubio. Na koncie mają już też pięciokrotnie platynowy singiel „Como Te Atreves”, który miliony fanów okrzyknęły piosenką roku.

Gru, Dru i Minionki
Zwariowane i pełne napięcia losy Gru, uroczej Lucy i, oczywiście, Minionków od lat bawią dzieci i dorosłych na całym świecie! W te wakacje wytwórnia Illusion Entrainment powraca z kolejną odsłoną fenomenalnej serii. Po pierwszych dwóch częściach „Jak ukraść Księżyc” z 2010 roku, „Minionki rozrabiają” z 2013 i „Minionkach” z 2015 stęsknieni fani mogą się przygotować na kolejną dawkę filmowych wrażeń w najnowszej produkcji „Gru, Dru i Minionki”. Premiera już 30 czerwca. W przewrotnej komedii nie mogło zabraknąć czarnego charakteru – tym razem jest nim Balthazar Bratt, była dziecięca gwiazda filmowa z lat 80tych, która staje się największym wrogiem Gru.

(Rafał Rejowski-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=16155