OH WONDER z nowym teledyskiem do „HIGH ON HUMANS”
Data: 04-07-2017 o godz. 22:27:00
Temat: Info


Elektroniczno-popowy duet Oh Wonder , prezentuje kolejny singel z nadchodzącego albumu „Ultralife”, który ukaże się 14 lipca! Brytyjczycy zagrają 21 listopada w Krakowie (Kwadrat), 23 listopada w Warszawie (Palladium) i 24 listopada w Poznaniu (Hala nr 2 MTP)!Druga płyta duetu Oh Wonder „Ultralife” ukaże się już 14 lipca!

W czasach kiedy kariery artystów pop są bardzo skrupulatnie planowane, Oh Wonder są prawdziwą anomalią. Londyński duet, który tworzą Josephine Vander Gucht i Anthony West, powstał przez przypadek. Na początku był pomyślany jako projekt, który nie miał w planach koncertowania, ale w konsekwencji spędził ponad rok w trasie z kontraktem dużej firmy w kieszeni.


„Ultralife” to drugi album duetu, ale jednocześnie właściwy debiut. Najnowszym singlem promującym płytę jest utwór „Heavy”! Piosence towarzyszy wyjątkowe video autorstwa fotografika Josha Shinnera.


„Heavy” to już czwarty po „Ultralife”, „Lifetimes” i „My Friends”, utwór zwiastujący nadchodzącą płytę „Ultralife”.
Album powstał między Londynem, a Nowym Yorkiem i został nagrany w domowym studio Oh Wonder w Brockley. Oh Wonder są też w całości odpowiedzialni za brzmienie materiału.


„Ultralife” zachowuje to co najlepsze z eksperymentalnego debiutu – hipnotyzujące wokale, emocjonalne teksty i urzekające melodie uzupełnione o nowe doświadczenia zespołu. Utwory nie koncentrują się tym razem tylko na syntezatorze, ale są wzbogacone o całe nowe instrumentarium.

Oh Wonder zadebiutowali w 2015r. albumem „Oh Wonder”, który był kolekcją utworów zamieszczanych online w regularnych, miesięcznych odstępach. „Nigdy mocno nie promowaliśmy tego projektu. Początkowo udostępniliśmy to na Soundcloud z nadzieją, że piosenkami zainteresują się może inni artyści. To co stało się później zaskoczyło wszystkich” – mówi o pierwszej płycie Josephine. Dopiero w momencie kiedy opublikowane utwory zaczęły przekraczać 10 milionów wyświetleń, Oh Wonder poczuli się zespołem. Przekonali się też do koncertowania – zagrali 162 koncerty w 14 miesięcy odwiedzając 112 miast.

Lista utworów: (czas. 44:14)

1. Solo (3:24)
2. Ultralife (3:31)
3. Lifetimes (3:52)
4. High On Humans (3:11)
5. All About You (3:02)
6. Heavy (3:11)
7. Bigger Than Love (3:39)
8. Heart Strings (3:24)
9. Slip Away (3:41)
10. Overgrown (3:58)
11. My Friends (4:55)
12. Waste (4:16)

(Ewa Urbańska-Universal Music PL)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=16130