Klip do ''BILLS'' idealny na poprawę humoru!
Data: 23-02-2015 o godz. 17:44:21
Temat: Info


Kiedy za reżyserię klipu do utworu zabiera się Emil Nava, który ma na koncie większość klipów dla Calvina Harrisa, Eda Sheerana czy Palomy Faith, to wiadomo, że kroi się kolejny hit. Tym razem jego wybór padł na typowany na największy przebój najbliższych tygodni „Bills” LunchMoney Lewisa

LunchMoney Lewisa pochodzi z Miami, gdzie dorastał w rodzinie muzyków – jego ojciec i wujek, Ian i Roger Lewis, byli założycielami legendarnego zespołu reggae Inner Circle (słynny hit „A La La La La Long”). Sam Gamal – bo tak ma na oryginalnie na imię – współpracował z producentami jak: Salaam Remi, DJ Khaled, Diaz Brothers i tworzył piosenki dla całej rzeszy gwiazd - od Puff Daddy’ego, Juicy J, French Montany po Nicki Minaj, Gwen Stefani, Jessie J, Ciarę czy Fifth Harmony. Po tym, jak w środowisku muzycznym został uznany za jednego z najbardziej pożądanych tekściarzy, postanowił rozpocząć własną karierę muzyczną. Poza „Bills” możemy go usłyszeć na najnowszej płycie Nicki Minaj „The Pinkprint” w piosence „Trini Dem Girls”.

Obecnie Lunch Money Lewis przygotowuje się do premiery swojego debiutanckiego albumu, którego premiera już w 2015 roku. Nad krążkiem pracują m. in. producent Ricky „Wallpaper” Reed oraz twórca hitów, Jacob Kasher. Singel „Bills” LunchMoney Lewisa do kupienia już teraz w formie cyfrowej, m.in. na iTunes.

(Basia Popiołek-Sony Music Polska)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=12600