Modest Mouse nowa płyta i przyjazd na Opener do Gdyni
Data: 13-02-2015 o godz. 18:26:26
Temat: Info


Ich powrót jest jednym z najdłużej zapowiadanych i najbardziej oczekiwanych indie-rockowych comebacków tego roku. Kiedy 3 lata temu Modest Mouse odwołali swoją pierwszą wizytę w Polsce, swoją decyzje tłumaczyli przedłużającymi się pracami nad nowym krążkiem.

Nagrania trwały znacznie dłużej niż planowano i dopiero w styczniu 2015r. zespół ogłosił premierę nowego albumu – „Strangers To Ourselves” trafi do sprzedaży ostatecznie 17 marca, a zapowiadają go aż trzy udostępnione utwory – „Lampshades Of Fire”, „Coyotes” i najnowszy, „The Best Room”

Album ukaże się na płycie CD i dwóch płytach winylowych a zamawiając go już teraz w wersji cyfrowej w serwisie iTunes wszystkie wymienione utwory otrzymuje się do natychmiastowego pobrania.

Zespół pamięta także o polskich fanach i właśnie potwierdził swój udział w tegorocznej edycji Open’er Festival – jest to pierwszy oficjalnie ogłoszony koncert Modest Mouse na Starym Kontynencie w tym roku! Open‘er odbędzie się w tym roku w dniach 1-4 lipca tradycyjnie na lotnisku Kosakowo w Gdyni.

(Basia Popiołek-Sony Music Polska)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=12562