Premiera nowego teledysku Agi Zaryan w walentynki
Data: 12-02-2015 o godz. 19:10:18
Temat: Info


Utwór “Don’t Let Me Be Misunderstood” pochodzi z płyty “Remembering Nina & Abbey”, poświęconej postaci Niny Simone. Album Agi Zaryan (17.01.1976), który pokrył się platyną w marcu doczeka się swojej premiery na płycie winylowej.

Dziś mało kto pamięta, że kompozycja “Don’t Let Me Be Misunderstood” została napisana specjalnie dla Niny Simone w 1964, a dopiero w roku następnym zespół The Animals spopularyzował piosenkę czyniąc z niej światowy przebój. Od tego czasu wielu artystów interpretowało utwór, który rozpoczyna się słowami:

Baby, do you understand me now?
Sometimes I feel a little mad

Ostatnio piosenka pojawiła się nawet jako ilustracja muzyczna trailera czarnej komedii pt. “Birdman”.

Autorem teledysku do piosenki Zaryan jest Jan Wierzejski. Zdjęcia, które miały miejsce w wysokich partiach gór pokazują piękny i surowy krajobraz Tatr.

Tymczasem z okazji zbliżających się walentynek Aga Zaryan przygotowuje się do najbliższych koncertów pt. “Love Songs”. 14 lutego w Warszawie odbędą się dwa występy w Teatrze Roma. 15 lutego w Suwałkach artystka wystąpi na specjalnym koncercie w towarzystwie European Jazz Quartet oraz Suwalskiej Orkiestry Kameralnej.

Z okazji walentynek premierowy teledysk Agi Zaryan

Aga Zaryan - voc
Geri Allen - piano
Larry Koonse - git
Darek Oleszkiewicz - bass
Brian Blade - dr
Carol Robbins - harp

(Tomek Czulak - manager)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=12559