Gromee - premiera teledysku ''Follow Me''
Data: 02-02-2015 o godz. 17:48:13
Temat: Info


Gromee to producent, dj, remixer, autor tekstów i kolekcjoner muzyki, malarz i rysownik. Swoje pasje rozwija w rodzinnym mieście – Krakowie.

Odnajduje się doskonale w różnych gatunkach muzyki, nie tylko klubowej. Gromee eksperymentuje z dźwiękami i muzykami. Bardzo ceni sobie brzmienie żywych instrumentów. Jego sety na żywo to zawsze wyselekcjonowana muzyka która wyciąga z swoich podziemnych zasobów często wspierana i tworzona z muzykami na żywo. To mocne techniczne albo najdelikatniejsze brzemienia.

Jako producent współpracuje z największymi studiami na świecie, w jego solowym projekcie śpiewał już np. Andreas Moe znany z produkcji Tiesto czy Hardwella. Ostatnim dużym sukcesem był utwór „Live Forever” który wspierał wokalnie Szwedzki multiinstrumentalista Wrethov, utwór ten stał się hitem rozgłośni radiowych w Polsce i kilku krajach na świecie.

„Follow You” to nowa tajemnicza, zaskakująca i hipnotyzująca propozycja. Połączenie elektronicznych brzmień z żywymi instrumentami. To ukłon w stronę lat 80 z domieszka tego co najlepsze w dzisiejszych czasach. Oficjalny teledysk, premiera ma miejsce dzisiaj.

(Basia Popiołek-Sony Music Polska)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=12516