Premiera albumu Eweliny Lisowskiej przesunięta na 2.12.
Data: 22-11-2014 o godz. 12:42:37
Temat: Info


Charyzmatyczna Ewelina Lisowska (23 .08.1991) niedawno wydała swój nowy album NOWE HORYZONTY, z którego pochodzą przeboje „We mgle” oraz „Na obcy ląd”. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek w tym roku!Na 2 grudnia zaplanowana jest premiera wyjątkowej edycji albumu z dwoma nigdzie do tej pory niepublikowanymi utworami: „Nauka latania” i „Obsesja”.

„Utwory. które uzupełnią specjalną edycje płyty NOWE HORYZONTY są skierowane do fanów mojego rockowego, bardziej lirycznego i emocjonalnego oblicza. Przypadną do gustu zwłaszcza zwolennikom gitarowych numerów z płyty Aero-Plan, ale na pewno nie zawiodą pozostałych odbiorców mojej nowej płyty i będą sporym zaskoczeniem” - podsumowuje Ewelina.

Ponad pół miliona fanów na Facebooku, miliony wyświetleń w serwisie YouTube i cały wachlarz nagród, a to dopiero początek.

Ewelina Lisowska na swoim koncie ma EP-kę „Ewelina Lisowska“ oraz debiutancki album „Aero-Plan”, który dotarł do Top 10 polskich bestsellerów płytowych. Artystka stoi za takimi przebojami jak „Nieodporny rozum” (#1 miejsce listy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych), „W stronę słońca” (#1 miejsce listy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych), „Jutra nie będzie”. Na swoim profilu na facebooku ma ponad pół miliona fanów i ponad 20 tysięcy followersów na Instagramie! Wszystkie jej teledyski mają łącznie ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube.

Lista utworów:

1. Intro
2. Nowe horyzonty
3. Znasz mnie
4. Na obcy ląd
5. Kilka sekund
6. Zaklinam czas
7. We mgle
8. Niebo / Piekło
9. Szkło
10. Kameleon
11. Wszystko od nowa
bonus tracks:
12. Nauka latania
13. ObsesjaArtykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=12327