Pierwszy longplay Margaret uzyskał status złotej płyty!
Data: 22-11-2014 o godz. 12:37:45
Temat: Info


Pierwszy album Margaret pt. ,,Add the Blonde”, którego premiera odbyła się 26 sierpnia 2014, 19 listopada uzyskał status złotej płyty.Płyta znalazła się na 8. miejscu najczęściej kupowanych płyt w Polsce. Do tej pory sprzedana została w nakładzie przekraczającym 15 tys. egzemplarzy.

MARGARET została okrzyknięta Nadzieją Roku Glam Awards 2013, otrzymała nominację MTV w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca, a klip do THANK YOU VERY MUCH zdobył nagrodę Eska Music Awards w kategorii Najlepsze Video.
MARGARET otrzymała nominację do Róż Gali w kategorii Debiut za muzyczny podbój Europy, do nagród Wiktory w kategorii Gwiazda Piosenki oraz Kids’ Choice Awards w kategorii Ulubiona Polska Gwiazda. Artystka otrzymała wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku (za „Thank You Very Much”) podczas festiwalu TOPtrendy 2014 za zajęcie 3. miejsca pod względem największej ilości sprzedanych singli w postaci cyfrowej w 2013 roku. MARGARET wystąpiła podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu gdzie otrzymała SuperJedynkę w kategorii SuperArtysta bez granic.

„W tworzeniu muzyki, chodzi o znalezienie wspólnego języka. Taki też znalazłam z moimi producentami. Tak naprawdę to w jakim języku mówi moja ekipa nie ma znaczenia, ponieważ koniec końców wszyscy musimy mówić jednym językiem - muzycznym. Tylko to się liczy
- podsumowuje MARGARET

„Nie słuchasz popu? Zaczniesz. Ta dziewczyna dopiero debiutuje, by za krótką chwilę zostać już gwiazdą.”
GLAMOUR

(Ewa Urbańska-Witak-Universal Music Polska)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=12326