Rafał Brzozowski CD ''Mój czas'' wersja deluxe
Data: 20-11-2014 o godz. 01:00:00
Temat: Info


Rafał Brzozowski (8.06.1981 Warszawa) Utalentowany, przebojowy, uwielbiany przez publiczność! Teraz prezentujemy wersję deluxe płyty, na której znajdą się dodatkowo dwa nowe utwory: „Za wcześnie” oraz „Świąteczny czas”.Rafał od 10 roku życia grał na pianinie, później zainteresował się instrumentami klawiszowymi, na których gra do dzisiaj. W życiu ma dwie pasje: muzykę i sport.

Ma ponad 210 tysięcy fanów na Facebooku i ponad 25 milionów wyświetleń na YouTube, co czyni go jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce.

Jego debiutancki album TAK BLISKO ma status złotej płyty, a jego single śpiewa cała Polska. Podczas swojej kariery zdobył wiele nagród muzycznych, m.in. „Hit Lata 2012” na Eska Music Awards i „SuperArtysta” w plebiscycie SuperJedynki.

Rafał powraca z nowym, przebojowym krążkiem. Pierwszym zwiastunem albumu był utwór "Magiczne Słowa" - cover przeboju grupy ZIYO. Teraz Artysta prezentuje drugi singel - „Linia czasu”.

„Po sukcesie albumu TAK BLISKO przyszedł czas na kontynuację mojej muzycznej przygody. "MÓJ CZAS" to przede wszystkim cały mój czas jaki poświęciłem na realizację tego albumu. Ostatnie dwa lata były dla mnie niesamowicie intensywne, liczne programy telewizyjne, koncerty, trasa, życie na walizkach - czekałem na to wiele lat. Teraz jest moment, który chcę wykorzystać na dalszą pracę nad piosenkami dla moich fanów. Oni są dla mnie najważniejsi, są niesamowitą siłą i motywacją do działania. Ten album jest kontynuacją poprzedniego, jest pewnego rodzaju dopełnieniem tego, co zostało znakomicie przyjęte. Melodyjne utwory, przemyślane teksty, znakomici producenci. Po koncertach i spotkaniach z fanami, wiem, czego oczekują od mojej muzyki i starałem się wszystko to zawrzeć na tej płycie. Mam nadzieję, że fani pokochają moje nowe piosenki tak jak pokochali poprzednie, a nowi odbiorcy będą zaskoczeni tym co usłyszą w MOIM CZASIE” - podsumowuje Rafał.

Tracklista: (DELUXE EDITION) PREMIERA 25.11.2014

1. Jeden tydzień
2. Linia czasu
3. Kto
4. Magiczne słowa
5. To się miało stać
6. Wybacz mi (oryg. „Don’t Stop Trying”)
7. Jak ogień
8. Przed nami wszystko
9. Wymyśliłem nas
10. Świat jest nasz (Coca-Cola 2014 World’s Anthem)
bonus tracks:
11. Za wcześnie
12. Świąteczny Czas

(Ewa Urbańska-Witak-Universal Music Polska)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=12316