RIHANNA ogłasza Diamentowy Bal
Data: 15-11-2014 o godz. 11:18:02
Temat: Info


Rihanny (20.02.1988 Saint Michael, Barbados). ogłosiła plany zorganizowania pierwszej imprezy charytatywnej "Diamond Ball" w ramach działalności fundacji The Clara Lionel Foundation.Organizacja została założona w 2012 r. i działa na rzecz poprawy jakości życia społeczności w dziedzinie zdrowia, edukacji, sztuki i kultury. Rihanna, która również wystąpi na imprezie 11 grudnia w Beverly Hills, już niebawem ogłosi również gości specjalnych.

"Jedną z największych zalet mojej pracy była możliwość założenia The Clara Lionel Foundation w hołdzie moim dziadkom", zdradziła Rihanna. "Nie ma nic z czego jestem bardziej dumna, a to dopiero początek. Jestem podekscytowana możliwością kontynuowania mojej pracy oraz poprowadzenia Diamentowego Balu”.

Robyn Rihanna Fenty założyła The Clara Lionel Foundation (CLF) w 2012, w hołdzie swoim dziadkom - Clarze i Lionelowi Braithwaite. Już w wieku zaledwie 17 lat Rihanna zaangażowała się w działalność charytatywną wspierającą potrzebujących.

Artystka uzbierała miliony dolarów na cele charytatywne, wiele z nich przekazała z własnych środków. Centrum Onkologii im. Clary Braithwaite i dział Medycyny Nuklearnej w Szpitalu Królowej Elżbiety na Barbadosie to pierwsze efekty działalności fundacji. Pieniądze zebrane podczas Diamentowego Balu zostaną przeznaczone na wsparcie Centrum, kupno nowego sprzętu ratującego życie i rozwój infrastruktury - projektu, którego koszt szacowany jest już teraz na 2,4 miliony dolarów.

W Diamentowym Balu uczestniczyć będzie około 600 gości, zarówno celebrytów jak i przedstawicieli biznesu, filantropów.

Więcej informacji dostępne na tej stronie

(Ewa Urbańska-Witak-Universal Music Polska)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=12294