Niespodzianka od Honoraty Skarbek
Data: 04-11-2014 o godz. 18:37:54
Temat: Info


Dużo się dzieje w życiu Honoraty Skarbek ( 23.12.1992 Zgorzelec) . Artystka intensywnie pracuje nad swoją trzecią płytą, która ukaże się w przyszłym roku. Honorata przygotowała jednak dla swoich licznych fanów prezenty, które powinny osłodzić oczekiwanie na album. Są nimi nowa piosenka oraz wideoklip do niej.

Honorata Skarbek nie pierwszy raz robi fanom podobny prezent. Przypomnijmy, że w 2013 roku prezentem dla wielbicieli artystki była piosenka "Fenyloetyloamina", która później pojawiła się na reedycji albumu "Milion". Dwanaście miesięcy później pojawia się nowy prezent - piosenka "Naga" oraz znakomity wideoklip.

"Z racji tego, że niestety nie uda mi się dopiąć trzeciego albumu jeszcze w tym roku (tak jak zapowiadałam), postanowiłam Wam to wynagrodzić, dając Wam w prezencie jedną z najważniejszych dla mnie piosenek na nim" – wyjaśnia Honorata. O numerze "Naga" mówi: "Jest to klimat muzyczny, w którym czuję się najlepiej i w którym najtrafniej potrafię obnażyć przed Wami swoje emocje. Napisałam słowa, melodię, a muzykę stworzyliśmy razem z moim producentem i przyjacielem Pawłem Nerosem Mildnerem”.

Honorata mówi o wideoklipie: "Od początku wiedziałam jak ma wyglądać teledysk, do którego sama napisałam scenariusz. Klip nagrałyśmy razem z Grymuzą i Lewicką, to już nasz szósty wspólny teledysk, dziewczyny są ze mną od początku, ponieważ są niezastąpione!".

Piosenka "Naga" nie jest singlem zapowiadającym niezatytułowany jeszcze trzeci album Honoraty Skarbek, który ukaże się w 2015 roku. Artystka jest perfekcjonistką, chce dawać swoim fanom wyłącznie wyjątkową muzykę, więc premiera nastąpi wtedy, gdy każdy szczegół płyty będzie dopracowany.

Przypomnijmy, że wcześniejsze płyty Honoraty Skarbek, "Honey" i "Milion", uzyskały w Polsce status złotych płyt.

(Marta Kępczyńska-Magic Records)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=12242