Koncert charytatywny w Proximie
Data: 29-03-2005 o godz. 00:20:00
Temat: Koncerty


W warszawskim klubie Proxima odbędzie się koncert charytatywny - zagrają zespoły T.LOVE, Happy Sad, Skurcz oraz The Relivers

Pieniądze z koncertu będą przeznaczone dla 16 letniego Grześka na pompę insulinową...

Celem naszej akcji jest zebranie 10 tys. złotych, które zostaną przeznaczony na zakup pompy insulinowej (takiej jak na dłoni powyżej) dla Grzegorza Frelka, naszego 16 letniego kolegi. Cierpi on na cukrzycę insulinozależną, wymaga to od niego przyjmowania od 6 do 8 zastrzyków w ciągu doby, nie jest to jednak wystarczająca metoda by uzyskać porządane wyrównanie cukru w organiźmie. Co umożliwia natomiast posiadanie przez Grześka pompy insulinowej. Przy jej zastosowaniu, zamiast 8 zastrzyków na dobę, wystarczyłby jeden na trzy doby. Wyrównuje to jego szanse w normalnym funkcjonowaniu (zwarzywszy na to, że ma 16 lat, a cukrzyca jest nieuleczalna).

Nie ma sensu rozwodzić się dłużej nad przekazem Wielkiej Pompy, jeżeli wierzysz, że z przeznaczeniem da się walczyć, a bez kasy w tym kraju nie da się normalnie żyć, to wspomóż naszą akcję, za każdy odnaleziony w kieszeni grosz będziemy Ci niezmiernie wdzięczni.

5 kwietnia 2005 (wtorek) godz.19.00
Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży i 25 zł w dniu koncertu

(Klub Muzyczny PROXIMA)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1194