Legenda muzyki ska... reggae... w Warszawie
Data: 25-03-2005 o godz. 00:20:00
Temat: Koncerty


Zapraszamy w czwartek poświąteczny (31 marca) do Centralnego Domu kultury gdzie zagrają: BlueKilla

Zespół BLUEKILLA został założony w 1985 roku (18 lat temu) w Monachium. Jego nazwa pochodzi od złożenia ze sobą dwóch nazw ulubionych napojów członków zespołu: Bluebeat i Tequilla. W ciągu całego czasu grupa zagrała ponad 300 koncertów w całej Europie. Na koncie mają również trzy tygodniową trasę po Australii. Do najważniejszych wydarzeń Bluekilla zalicza występy na dwóch międzynarodowych festiwalach muzyki reggae: CHIEMSEE REGGAE w Niemczech, oraz ROTOM SUNSPLASH we Włoszech, a także koncert zorganizowany w roku 2000 w Monachium z okazji 15-nastej rocznicy istnienia grupy.

Suport: B.B. Ribozo & The Banditos oraz Skauci. Po koncercie Booyaka Soundsystem (dr Palto i DJ Tytus). Początek o godz. 20.00, bilety: 20 zł.

BLUEKILLA - legenda muzyki ska/reggae z Monachium po raz kolejny w Polsce. Tym razem zespół pojawi się na 3 koncertach w Warszawie, Opolu oraz Wrocławiu. Trasa promować będzie najnowszy krążek grupy pt. "BACK TO SKATALONIA". Poprzednio zespół gościł w Polsce 17 maja 2003 roku we wrocławskim klubie Madness (ul. Hubska 6).

(Warszawa On Line)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1180