Sam Smith SP ''Money on My Mind'' #1 brytyjskiej listy sprzedaży!!!
Data: 25-02-2014 o godz. 19:02:05
Temat: Info


Singel Sama Smitha "Money on My Mind" zadebiutował w tym tygodniu na 1. miejscu brytyjskiej listy sprzedaży!! Sam Smith został tym samym pierwszym laureatem nagrody BRIT's Critics' Choice, którego debiutancki singiel uplasował się na samym szczycie najważniejszego notowania w Wielkiej Brytanii!

Singiel "Money On My Mind" sprzedał się w nakładzie ponad 108 tyś. sztuk, zapewniając mu tak wysoki debiut. Jest to także najszybciej sprzedający się singiel laureata nagrody Critics' Choice.

W ubiegłym roku Sam Smith zasłynął dzięki kolaboracji z Naughty Boy przy przeboju lata 2013 "La La La". Był to pierwszy singiel z udziałem Sama, który dotarł na szczyt Official Singles Chart.

"Czuję się niesamowicie" mówi Sam Smith o swoim sukcesie. "To jest całkowicie przytłaczające i właściwie nie wiem co z sobą zrobić! To cudowne uczucie. Kiedy singiel "La La La" dotarł na 1 miejsce, napisałem sporą część tego utworu i był to równie mój utwór jak Naughty Boya, ale mając zupełnie własny singiel na 1 miejscu jest cudowne!"

SAM SMITH CD "IN THE LONELY HOUR"
PREMIERA ALBUMU 27 MAJA!

Tracklista:

1. Money On My Mind
2. Good Thing
3. Stay With Me
4. Leave Your Lover
5. I’m Not The Only One
6. I've Told You Now
7. Like I Can
8. Life Support
9. Not in That Way
10. Lay Me Down

(Ewa Urbańska-Witak-Universal Music Polska)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=11307