Foster The People gwiazdą Open'er Festival!
Data: 14-02-2014 o godz. 17:49:08
Temat: Info


Dobra wiadomość dla wszystkich fanów kapeli znanej z hitów ‘Pumped Up Kicks’, ‘Call It What You Want’ czy ‘Houdini’ Foster The People zagrają w tym roku w Gdyni na Open’er Festival!

Będzie to druga wizyta Marka Fostera i kolegów w Polsce – poprzednio w maju 2012 roku zagrali (aż dwukrotnie jednego wieczoru!) w wypełnionym po brzegi warszawskim klubie Palladium.

Letni występ promować będzie najnowszą, ukazującą się 18 marca płytę studyjną ‘Supermodel’, która przyniosła już pierwszy przebój ‘Coming Of Age’ i zapowiadana jest jako zwrot ku bardziej gitarowemu brzmieniu. Materiał wyprodukowany przez Paula Epwortha (Adele, Florence + The Machine, John Legend) dostępny będzie w sprzedaży cyfrowej, na płycie CD i winylu.

„Od czterech lat mieszkam w pobliżu tego budynku” – opowiada mózg zespołu Mark Foster. „I po części czuję się odpowiedzialny za kulturalny rozkwit okolicy. To miasto dało nam już wiele, teraz chcieliśmy dać mu coś od siebie. Fajnie jest móc tworzyć coś, co będzie o nas przypominać niezależnie od muzyki, którą gramy. Mieszka tu i przemieszcza się tędy wiele osób, które teraz mogą obcować ze sztuką, jaka choć trochę upiększy tę okolicę. Nawet jeśli nigdy nie usłyszą o Foster The People.” Twórca muralu, ukrywający się pod pseudonimem Young & Sick, odpowiada też za okładkę poprzedniej płyty zespołu – Multiplatynowy krążek „Torches” z 2011 roku (w Polsce album stał się Złotą Płytą).

Album ‘Supermodel’ Foster The People ukaże się 18 marca na płycie CD, winylu a także w formie cyfrowej.

Wszyscy, którzy zamówią nowy album Foster The People ‘Supermodel’ na iTunes przed premierą, otrzymają za darmo utwór ‘Coming Of Age’.

tracklista: - "SUPERMODEL"

1. Are You What You Want to Be
2. Ask Yourself
3. Coming of Age
4. Nevermind
5. Pseudologia Fantastica
6. The Angelic Welcome of Mr. Jones
7. Best Friend
8. A Beginner’s Guide to Destroying the Moon
9. Goats in Trees
10. The Truth
11. Fire Escape

(Basia Popiołek-Sony Music Polska)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=11276