Akustyczny album Above & Beyond
Data: 11-02-2014 o godz. 17:48:43
Temat: Info


Zachwycający, akustyczny album od legendarnego klubowego trio z Wielkiej Brytanii. Materiał który zaskakuje, wprost chwyta za serca i udowadnia, że Above & Beyond to nie tylko DJ'e i producenci, ale przede wszystkim znakomici muzycy!

Są już legendami muzyki klubowej i od lat wspólnie tworzą grupę pod nazwą Above & Beyond . Trzech brytyjskich artystów, którzy zdecydowali się na kolejny ważny krok w swojej karierze

W 2013 roku zagrali pięć niesamowitych koncertów w Wielkiej Brytanii i USA, podczas których wspierani kilkunastoosobową orkiestrą, zaprezentowali swoje największe przeboje w wersjach akustycznych. Wszystkie zostały wyprzedane do ostatniego miejsca, a słynny kultowy magazyn Billboard nazwał je jednymi z najbardziej pamiętnych występów w całej historii EDM.
Zarażeni optymizmem i bardzo pozytywnymi opiniami Jono Grant, Paavo Siljamäki i Tony McGuinness postanowili wydać pełnowymiarowy album pt. „Acoustic”. To pierwsze takie przedsięwzięcie zrealizowane przez artystów związanych ze sceną klubową. 11 przebojowych singli oraz jeden zupełnie nowy utwór zatytułowany „Making Plans”, w jakże oryginalnych wersjach zagranych na żywych instrumentach. Nie usłyszycie tu elektronicznych bitów i nie poczujecie pulsującej energii. Materiał „Acoustic” to piękne nastrojowe melodie, okraszone świetnymi wokalami i wysublimowanymi dźwiękami, które wprowadzą w stan prawdziwego muzycznego uniesienia.

Above & Beyond - Acoustic
Premiera: 11.02.2014
Label: Anjunabeats
Numer katalogowy: 88843038452

Tracklista:

1. Miracle
2. You Got To Go
3. Satellite/Stealing Time
4. Thing Called Love
5. Can’t Sleep
6. Sun & Moon
7. Good For Me
8. Sirens Of The Sea
9. Love Is Not Enough
10. On A Good Day
11. Alone Tonight
12. Making Plans

(Basia Popiołek-Sony Music Polska)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=11264