I trasa koncertowa Ernesta Staniaszka
Data: 10-02-2014 o godz. 21:37:02
Temat: Info


Zapraszamy na koncerty zespołu Amnezja, który wraz ze znanym z programu The Voice Of Poland wokalistą Ernestem Staniaszkiem wyrusza w pierwszą trasę koncertową!

Amnezja z charyzmatycznym Ernestem Staniaszkiem w roli wokalisty istnieje na rynku muzycznym od dziesięciu lat, ale to wciąż dopiero początek przygody tych młodych muzyków. Zagrali razem kilkaset koncertów zarówno w kraju jak i zagranicą, są zwycięzcami licznych prestiżowych konkursów, a w swojej karierze występowali na jednej scenie z takimi zespołami jak Guano Apes, Alter Bridge, Perfect, Pudelsi czy Proletaryat.

Obecnie pracują nad debiutanckim albumem, który planowany jest na pierwszy kwartał 2014 roku. Muzyka jaką będzie można na nim usłyszeć to najbliższe sercu zespołu połączenie energii hard rocka i ciepłej barwy bluesa.

Jak można się domyślić, największy rozgłos i popularność przyniosło grupie uczestnictwo Staniaszka w programie The Voice Of Poland, w którym pod wodzą Marka Piekarczyka zajął drugie miejsce. Każdy jego występ miał kilkumilionową widownię, a jury programu zachwyciło się barwą i siłą głosu młodego wykonawcy. Od tej pory zarówno Ernest jak i cały zespół Amnezja są częstymi gośćmi w mediach, a ich koncerty cieszą się coraz większą popularnością.

Podczas trasy koncertowej formacja odwiedzi miasta w całym kraju. "Nie możemy się doczekać spotkań z publicznością!" - mówi Staniaszek - "Damy z siebie wszystko, aby słuchacze bawili się podczas koncertów co najmniej tak dobrze jak my."

Lista koncertów:

27.02 – Toruń – klub Lizard King
1.03 – Zabrze – CK Wiatrak
2.03 – Wrocław – Klub Eter
4.03 - Opole - NCPP
7.03 - Mielec - klub Studio
8.03 - Rzeszów - klub Wytwórnia
14.03 - Sopot - klub Scena
16.03 - Olsztyn - klub Andergrant
21.03 - Legnica - klub Spiżarnia
22.03 - Włocławek - hala OSiR
23.03 - Łódź - klub Dekompresja
29.03 - Poznań - klub u Bazyla
30.03 - Kalisz - hala OSiR

Bilety w cenach od 25 zł – przedsprzedaż
Bilety do kupienia w sklepach Empik, Mediamarkt i Saturn oraz
elektronicznie w serwisach www.biletin.pl i www.ticketpro.pl

(Ola Kostrzewa)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=11262