Szczegóły nowej płyty zespołu Sleeper Agent
Data: 10-02-2014 o godz. 19:50:29
Temat: Info


Debiutancki krążek Sleeper Agent - „Celabrasion” z 2011 r. przyniósł rozgłos i uznanie krytyków (Rolling Stone nadał im tytuł "Band To Watch" i nagrodę MTV Freshman Award). Ich druga płyta studyjna - “About Last Night” ukazuje się nakładem wytwórni RCA.

Na CD znajduje się 12 nowych kompozycji, a zapowiada go singiel “Waves”. Płyta powstała podczas pięciodniowego kempingu gdzieś na końcu świata, w stanie Kentucky. Piosenki nagrane zostały w Nashville i Charleston pod producenckim okiem Jay’a Joyce i Erica Bass.

Alex Kandel: “About Last Night” to efekt wielu godzin spędzonych na komponowaniu, przepisywaniu, nagrywaniu, konstruktywnej krytyce i testowaniu naszych sił twórczych do granic wytrzymałości. Słuchając tej płyty słyszę historię naszego zespołu…, każdą noc spędzoną w busie, każdą występ i publiczność, przed którą mieliśmy okazję wystąpić…. Obrazy te staraliśmy się odzwierciedlić w melodii każdego znajdującego się na płycie utworu.”

Sleeper Agent to amerykański zespół rockowy z charyzmatyczną frontmanką Alex Kandel na czele. W skład formacji wchodzą jeszcze: Tony Smith (gitara, wokal), Justin Wilson (perkusja), Lee Williams (bas), Scott Gardner (klawisze) oraz Josh Martin (gitara).

Sleeper Agent CD About Last Night
(RCA 88843000732) - premiera 8.04.2014

Tracklista

1. Be Brave
2. Waves
3. Take It Off
4. Haunting Me
5. Lorena
6. Bad News
7. Me On You
8. Shut
9. Impressed
10. Good Job
11. Eat You Up
12. Sweetheart

(Basia Popiołek-Sony Music Polska)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=11258