Halina Mlynkova w Stodole
Data: 06-02-2014 o godz. 21:12:15
Temat: Info


Już 12 lutego 2014 na scenie warszawskiego klubu Stodoła pojawi się Halina Mlynkova (22.06.1977 Nawsie, Zaolzie, Czechosłowacja)Artystka zagra wyjątkowy koncert promujący jej drugą solową płytę, "Po drugiej stronie lustra". Będzie to wydarzenie absolutnie unikalne, połączone z pierwszym w Polsce chrztem płyty. Tego jeszcze u nas nie było!

Rozpoczęcie koncertu o godzinie 20:00.
Otwarcie drzwi 19:00.
Na scenie gościnnie pojawi się grupa Enej, a wydarzenie poprowadzi Marzena Rogalska.
„Po drugiej stronie lustra” miało premierę w październiku 2013 roku. Autorem muzyki oraz producentem jest Leszek Wronka, który współpracował z m.in. z takimi osobami, jak Karel Gott, Helena Vondrackova, oraz Ewa Farna. Album Haliny Mlynkovej "Po drugiej stronie lustra" jest inspirowany muzyką irlandzką.

"Piosenki na tej płycie śpiewa silna kobieta, która swoje przeszła. Niejedna kobieta może się z tym utożsamić. Niejedna kobieta wie, że każde doświadczenie życiowe wzmacnia. W tych tekstach można zobaczyć swoje emocje, myśli" - powiedziała PAP Life Mlynkova.

"Odeszłam od mieszania kultur. Nie łapię już niczego po trochu tak, jak na ostatniej płycie. Byłam tego spragniona po siedmiu latach nieobecności. Teraz będzie dynamika na scenie, muzyczne show, które będzie miało swój początek i koniec. Jest dużo irlandzkich elementów. Chcę się wyróżnić. Jestem w tej chwili jedyną kobietą grającą folk. Bardzo się z tego cieszę, tym bardziej, że ten krążek kierowany jest do kobiet" - mówi Mlynkova.

(Ewa Urbańska-Witak-Universal Music Polska)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=11255