Największy DJ świata wraca!
Data: 28-02-2013 o godz. 01:41:57
Temat: Info


Rok 2013 należeć będzie do jednego człowieka, nie tylko dlatego że po raz kolejny został wybrany najlepszym DJ’em świata, ale przede wszystkim z powodu muzycznych obietnic jakie Armin Van Buuren (25.12.1976 Leiden, South Holland, Holandia) złożył swoim fanom

W styczniu ukazała się kompilacja „A State Of Trance Year Mix 2012”, podsumowująca ubiegły rok jego kultowej audycji radiowej, a w lutym dwupłytowa „A State Of Trance 2013” z nowymi, nigdzie wcześniej niepublikowanymi utworami.

Kolejną jest „Waiting For The Night”, nowy singiel z gościnnym udziałem utalentowanej Fiory Cutler, znanej m.in. z przebojowego singla Antillas „Damaged”. Utwór jest oficjalną piosenką do holenderskiego filmu „Verliefd Op Ibiza (In Love With Ibiza)”. Armin nigdy nie osiągnąłby tego wszystkiego, gdyby nie był napędzany przez kolejne wyzwania.

W nowym roku czekają go następne, w tym tak długo oczekiwany piąty autorski album. Utwór „Waiting For The Night” z chwytliwą melodią i świetnym wokalem idealnie odzwierciedla klimat panujący na Białej Wyspie i doskonale rozpoczyna nowy rok w karierze najbardziej utytułowanego DJ’a świata. Wybierz się w podróż na Ibizę i przeżyj tę jedyną, niepowtarzalną szaloną noc razem z Arminem Van Buurenem! Singiel „Waiting For The Night” znajdzie się również na najnowszym albumie Holendra, którego premiera już w maju 2013.

(Sony Music Polska)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=10298