Dziś polska premiera płyty Miguela
Data: 12-02-2013 o godz. 15:58:00
Temat: Info


Dziś długo oczekiwana premiera polska płyty coraz bardziej modnego wokalisty r&b Miguela – „Kaleidoscope Dream”. Akcje Kalifornijczyka wzrosły szczególnie po niedawnym rozdaniu nagród Grammy, gdzie za singiel ‘Adorn’ otrzymał on statuetkę w kategorii Najlepsza Piosenka R&B i wykonał ten numer na scenie z gościnnym udziałem rapera Wiz Khalify.

Cała płyta „Kaleidoscope Dream” oryginalnie wydana została w USA w 2012 r. a wielu krytyków uznało ją za najbardziej romantyczny krążek ubiegłego roku. Album promują trzy single, do których klipy można obejrzeć na oficjalnym kanale artysty na Youtube: ‘Do You…’, wspomniany ‘Adorn’ i utwór o wiele mówiącym tytule ‘Pussy Is Mine’. Teraz sława dociera Miguela także do Europy, gdzie w większości krajów jego nowy krążek trafia na półki sklepowe właśnie dzisiaj – i może zostać idealną ścieżką dźwiękową zbliżających się Walentynek.

Ostatnio współpracą z Miguelem przy swojej nowej płycie pochwaliła się Beyonce i w ten sposób młodym wokalistą bardziej zainteresowały się media z całego świata. I czas najwyższy, bo jego muzyka określana jako 'nostalgiczne R&B’ ma szanse spodobać się pod każdą szerokością geograficzną: uwodzący wokal porównywany do Prince'a czy Maxwella, produkcja muzyczna od Salaama Remi (Amy Winehouse, Nas) i Jerry'ego Duplessisa (Shakira, Wyclef Jean) i duża różnorodność brzmień (r&b z elementami rocka, funka i elektroniki) - to najkrótszy opis albumu "Kaleidoscope Dream". Krążek ten znalazł już ponad 200 tys nabywców w USA, ale w Polsce nie przypadkiem ukazuje się przed samymi Walentynkami...

Album promuje znakomity, uwodzący już za pierwszym przesłuchaniem singiel "Adorn"

tracklista: (Storm Entertainment/RCA Reco) (49:55)

1. Adorn 3:13
2. Don't Look Back 4:26
3. Use Me 4:40
4. Do You... 3:28
5. Kaleidoscope Dream 4:17
6. The Thrill 3:02
7. How Many Drinks? 4:33
8. Where's The Fun In Forever 3:30
9. Arch & Point 3:17
10. Pussy Is Mine 2:53
11. Candles In The Sun 4:55
12. Gravity 3:39
13. ...All 3:59

(info nadesłał Maciek Rychlicki - Sony Music Polska)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=10266