JUSTIN TIMBERLAKE ujawnia okładkę płyty
Data: 07-02-2013 o godz. 23:43:09
Temat: Info


Justin Timberlake (31.01.1981 Memphis,Tennessee) ujawnił okładkę i pełną tracklistę swojego trzeciego, długo wyczekiwanego albumu “The 20/20 Experience”, którego premiera zaplanowana jest na 19 marca. Na albumie znajdzie się 10 utworów (tracklista poniżej). Autorem zdjęcia okładkowego jest Tom Munro.

Już w najbliższą niedzielę, 10. lutego Justin, który ma na swoim koncie aż 6 statuetek, wystąpi podczas 55. Gali Grammy Awards. Pierwszy raz od czterech lat będziemy mogli podziwiać Justina na scenie. Impreza transmitowana będzie na żywo przez telewizję CBS (start o godz. 02:00 czasu polskiego) oraz online na stronach GRAMMY.com; CBS.com, oraz YouTube.

Pierwszy singiel “Suit & Tie featuring JAY Z” w kilka dni od premiery wszedł na playlisty praktycznie wszystkich największych rozgłośni radiowych całego świata. Premiera utworu była wielkim zaskoczeniem zarówno dla fanów jak i mediów, a już pierwszego dnia singiel zadebiutował na #1 najczęściej kupowanych singli w iTunes w 31 krajach w tym: USA, UK, Kanada, Francja, Polska.

Tracklista „The 20/20 Experience”

1. Pusher Love Girl
2. Suit & Tie
3. Don’t Hold The Wall
4. Strawberry Bubblegum
5. Tunnel Vision
6. Spaceship Coupe
7. That Girl
8. Let The Groove Get In
9. Mirrors
10. Blue Ocean Floor

(info nadesłał Marek Petner - Sony Music Polska)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=10260