SNOOP LION prezentuje pierwszy oficjalny teledysk
Data: 06-02-2013 o godz. 01:44:41
Temat: Info


Snoop Lion , raper znany do niedawna jako Snoop Dogg, powraca w nowym, zapowiadanym od dawna reggae-owym wcieleniu. Wiosną, na mocy nowego kontraktu z Sony Music ukaże się jego pierwsza płyta „Reincarnated” a już dzisiaj możemy obejrzeć klip do pierwszego oficjalnego singla z tego wydawnictwa: „Lighters Up”

Do gościnnego udziału w utworze – jak i teledysku – Snoopowi udało się zaprosić uznane gwiazdy dancehallu Mavado i Popcaana, reprezentujących dwa różne zwaśnione regiony Jamajki. To najlepszy dowód na to, że przesłanie pokoju i jedności, jakie w swojej muzyce głosi ‘nawrócony’ Snoop Lion, ma odzwierciedlenie też w ‘realnym’ życiu. Produkcją całej płyty zajęli się Diplo i Major Lazer. Warto dodać, że premierę płyty poprzedzi wejście na wielkie ekrany filmu dokumentalnego ‘Reincarnated’, będącego filmowym zapisem przemiany Snoopa, jaka narodziła się w nim po wizycie na Jamajce. Zakwalifikowany do oficjalnej selekcji Toronto International Film Festival obraz w wybranych krajach zobaczyć będzie można od 15 marca.

„Każdy ma prawo decydować o swoim losie” mówi Rohan Marley, syn Boba Marleya i ambasador marki House of Marley. „Potrzebujemy więcej braci, którzy jak Snoop Lion, odkrywać będą ruch Rastafari, poszukiwać prawdy w życiu, głosić dobroć Jah.”

(info nadesłał Maciek Rychlicki - Sony Music Polska)Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=10252