Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka

  

Już 13 marca Overkill w Polsce
Wysłano dnia 06-03-2011 o godz. 23:55:22
Temat: Koncerty
Koncerty Metalowa formacja Overkill wystąpi 13 marca 2011 roku, w warszawskiej Stodole. Wokalista zespołu w wywiadzie dla Onet.pl wspominał pierwszą wizytę Overkill w naszym kraju w 1987 roku. Grupa miała wtedy bliskie spotkanie z Milicją Obywatelską.

"Pamiętam, że w czasie tamtej trasy koncertowej wylądowałem w jakimś barze, niedługo po tym, jak przekroczyliśmy granicę z Polską. Podeszło do mnie kilku facetów. Chyba byli to jacyś oficjele. Kazali mi wymienić dolary na polskie pieniądze. Mówili, że jeśli będziemy potrzebować więcej, mamy przyjść do nich, a nie kupować na czarnym rynku. Nagle okazało się, że w kieszeniach mam masę waszej waluty. Wiedziałem, że będziemy w Polsce ledwie kilka dni, więc zacząłem stawiać drinki każdemu, kto był w barze [śmiech]. Ale to jeszcze nie koniec. Jak już wyszedłem, czekała na mnie wasza policja. Najwidoczniej ktoś z baru zadzwonił i powiedział, że jest tu taki koleś, który ma kupę kasy i wszystkim stawia. No i musiałem pokonać następny odcinek podróży po Polsce w policyjnym samochodzie [śmiech]. Dało się wytrzymać. Tylko raz mnie uderzyli [śmiech]" - wspomina Bobby "Blitz" Ellsworth.

Przypomnijmy, że Overkill w Polsce grał parokrotnie, a maniacy klasycznego thrashu zawsze przyjmowali go niezwykle gorąco. Blitz i koledzy pamiętają to i dlatego chętnie do naszego kraju wracają. Kolejna okazja do zobaczenia w Polsce twórców takich thrashowych klasyków, jak "Taking Over", "Horrorscope" czy "The Years Of Decay" nadarzy się 13 marca 2011 w warszawskiej Stodole (wraz z Destruction i Heathen). Kapela z New Jersey będzie promować wydany w 2010 roku krążek "Ironbound".

(onet.pl)


 
Pokrewne linki
· Live
· Więcej o Koncerty
· Napisane przez agizaj


Najczęściej czytany artykuł o Koncerty:
Międzynarodowy Festiwal Romów w Ciechocinku


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 3.90
Głosów: 11


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ (C)+(P) Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*