Powrót Darii Zawia³ow nadchodzi Wys³ano dnia 11-05-2026 o godz. 22:46:32
Temat: Info
Daria oficjalnie rozpoczyna odliczanie do spotkania z fanami! Ruszy³a regularna sprzeda¿ biletów na halow± trasê w 2027 roku, a wraz z ni± premiera nowego video z ostatniego wystêpu Darii Zawia³ow (Daria Barbara Zawia³ow)(18.08.1992 Koszalin) na B³oniach PGE Narodowego.
11 maja 2026 roku, o godzinie 12:00 na platformie eBilet.pl ruszy³a regularna sprzeda¿ biletów na koncerty Darii Zawia³ow w ramach trasy WIOSNA 2027 we Wroc³awiu, Krakowie oraz Gdañsku/Sopocie. Do sprzeda¿y trafi³ tak¿e oficjalny merch promuj±cy trasê.
“Ju¿ za rok widzimy siê na trasie halowej 2027. Ale wzruszenie! Ale têsknota! Za mniej ni¿ 365 dni. Uwierzcie mi - ja to odliczam. Dok³adnie za rok bêdziemy ju¿ po koncercie na Hali Stulecia. Liczê na to, ¿e szybko zleci.” - napisa³a Daria na swoim Instagramie.
Zainteresowanie wydarzeniami jest ogromne - koncert na warszawskim Torwarze zosta³ wyprzedany jeszcze w ramach wcze¶niejszej przedsprzeda¿y.
Wraz z otwarciem kolejnej puli biletów, Daria przygotowa³a dla swoich s³uchaczy ma³± niespodziankê - utwór „Laura" w poruszaj±cej, epickiej aran¿acji orkiestry smykowej z koncertu na B³oniach PGE Narodowego. Wyj±tkowe widowisko, które odby³o siê 7 wrze¶nia 2025 roku, symbolicznie zakoñczy³o erê albumu „Dziewczyna Pop".
(Daria Zawia³ow na PGE / fot. Dominika Scheibinger)
Choæ artystka chwilowo zawiesi³a swoj± dzia³alno¶æ koncertow± i wydawnicz±, to jej ostatni album “Dziewczyna Pop”, wydany blisko trzy lata temu, wci±¿ zbiera swoje ¿niwa.
Siódmy (!) singel z p³yty - “Dziwna” z Arturem Rojkiem - zosta³ niedawno nominowany do Fryderyka w kategorii Singel Roku Pop, a sama Daria by³a najczê¶ciej odtwarzan± polsk± artystk± w stacjach radiowych w roku ubieg³ym wg. oficjalnego raportu ZPAV.
(Daria Zawia³ow z zespo³em na PGE / fot. Dominika Scheibinger)
Artystka zapowiada, ¿e w przysz³ym roku poza tras± koncertow± po najwiêkszych halach w Polsce, uka¿e siê jej pi±ty, studyjny album.
08.05.2027 - Wroc³aw, Hala Stulecia
15.05.2027 - Warszawa, COS Torwar
22.05.2027 - Kraków, TAURON Arena Kraków
29.05.2027 - Gdañsk/Sopot, ERGO ARENA
Komentarze s± w³asno¶ci± ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialno¶ci za ich tre¶æ.
W³a¶ciel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ (C)+(P) Wszelkie prawa zastrze¿one
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, P³ytoteka Zbyszka, info z kraju i ze ¶wiata *