Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka

  

Koncertowy weekend z Czwórką.
Wysłano dnia 05-07-2024 o godz. 23:32:41
Temat: Info
Info Nowe głosy, audycje plenerowe oraz koncert Mięthy - to propozycja Czwórki na rozpoczynający się weekend. W sobotę premierowa odsłona muzycznej audycji „Sprzężenie zwrotne” Adama Smolarka i Michała Daniluka.

Z kolei w niedzielę plenerowe wydanie energetycznego programu sportowo-lifestyle’owego z „Pokoju na lato”.

W sobotę 6 lipca o godz. 17.00 premierowe wydanie „Sprzężenia zwrotnego” Adama Smolarka i Michała Daniluka. - Cieszę się, że młoda krew polskiego dziennikarstwa radiowego opanowuje Czwórkę – mówi dyrektorka – redaktorka naczelna Justyna Dżbik-Kluge. – Adam i Michał zabiorą nas w niesamowite muzyczne rejony, prezentując autorski wybór szeroko pojętej alternatywy. Bardzo liczę również na ich rozmowy zarówno z gośćmi jak i na wymianę osobistych doświadczeń, muzycznych poszukiwań i odkryć.

6 lipca Czwórka zaprasza też na retransmisję koncertu Mięthy z „Pokoju na lato”. Przed koncertem program specjalny Skipa - wokalisty zespołu.


Miętha to duet, który tworzą wokalista i autor tekstów Skip oraz producent muzyczny AWGS. Ich muzyka balansuje na styku różnych gatunków. Na swoim koncie mają cztery albumy długogrające: "Audioportret", "Szum", "36,6" i "Mięthlik". Pojawiali się we wspólnych utworach z najpopularniejszymi raperami rodzimej sceny (Paluch, Otsochodzi, Miły Atz), jak i z czołowymi artystami sceny popowej (Sanah, Vito Bambino, Natalia Szroeder).


►https://lnk.bio/miethamusic
►https://www.facebook.com/miethamusic/
►https://www.instagram.com/miethamusic/
►https://www.tiktok.com/@miethamusic
►https://www.youtube.com/channel/UCqsE2q634i1RKgLN4QyFutw
►https://tidal.com/browse/artist/16535331
►https://open.spotify.com/artist/7FXTirgSWxaPY9k4mrYChs
►https://www.deezer.com/pl/artist/71583132?deferredFl=1
►https://music.apple.com/us/artist/miętha/1476185009
►https://music.youtube.com/search?q=miEtha
►https://www.last.fm/pl/music/MIETHA
►https://soundcloud.com/mietha-music

W niedzielę, 7 lipca w godz. 11.00 -14.00 Piotr Galus z Dominiką Gryz - nauczycielką jogi i ekspertką wellbeing zaproszą na plenerową, energetyczną audycję sportowo-lifestyle’ową prosto z „Pokoju na lato”. Dziennikarka Natalia Metrak – Ruda opowie o zdrowej kuchni na upalne dni. W programie

Autorski cykl audycji „Będzie głośno!” muzyka i dziennikarza radiowej Czwórki - Damiana Sikorskiego będzie można usłyszeć w wakacje w każdą niedzielę o godz. 17.00. Jednak, jak mówi Justyna Dżbik- Kluge - Nową odsłonę konkursu „Wydaj płytę z Będzie głośno” szykujemy na jesień, ale latem nie ustajemy w poszukiwaniach talentów muzycznych.


Pierwszy weekend lipca to także wakacje sprzed lat, okiem duetu Drenda i Paśnik. W niedzielę o godz. 20.00 goście w roli prowadzących czyli „Czwórka featuring…”. – Antropolożka Olga Dredna i pisarz Jacek Paśnik dołączają do Czwórkowego zespołu – regularną, cotygodniową audycję poprowadzą od 1 września, a już na początku wakacji zdradzą czego możemy się spodziewać po ich wspólnych radiowych podróżach – zapowiada dyrektorka radiowej Czwórki.

(Wydział Public Relations - Polskie Radio S.A.) 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez agizaj


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ (C)+(P) Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*