Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka


  

Dynoro zatopi się w twoich oczach
Wysłano dnia 14-11-2021 o godz. 12:39:49
Temat: Info
Info Dynoro (Edvinas Pechovskis)(25.12.1999 Wilno, Litwa) - światowej skali gwiazda z Litwy przedstawia nowy singel „Swimming in Your Eyes” wraz z teledyskiem.

Od czasu globalnego przeboju „In My Mind” w 2018 roku, który zdobył pierwsze miejsce w Spotify, Apple Music i Shazam w 13 krajach, sprzedał ponad 3,7 miliona egzemplarzy na całym świecie i zdobył ponad miliard streamów w Spotify, Dynoro odniósł sukces i jednocześnie stał się tajemniczym zjawiskiem.

Choć prawie nic nie było wiadomo o sensacji z Wilna, dzięki „Obsessed”, taneczno-popowej współpracy z norweską piosenkarką Iną Wroldsen, „On & On” u boku brazylijskiego producenta Aloka i jego nowej wersji klasycznego „Hangover” Taio Cruz, Dynoro udowodnił, że jest kimś więcej niż gwiazdą jednego przeboju. Po „Monsters”, jego przykuwającym uwagę wspólnym przedsięwzięciu z 24kGoldn, litewski DJ i producent wydaje solowe wydawnictwo zmierzając w zupełnie nowym kierunku.

(Dynoro)

Dynoro
"Swimming in Your Eyes" (3:16)
℗ 2021 B1 Recordings GmbH / LithuaniaHQ.com / Records Label, LLC.
Premiera: 12 listopada 2021

„Jestem bardzo podekscytowany, że w tym roku będę mógł pokazać swoją inną stronę”, mówi Dynoro. „«Swimming in Your Eyes» to jeden z moich eksperymentów 2021 roku i jestem z niego bardzo dumny”. Z nieco bardziej miękkim dźwiękiem, nie zaprzeczając swojemu charakterystycznemu slap house’owi, Dynoro podbija futurystyczne sfery na nowym singlu. Norweska autorka piosenek indie/electro Emilie Adams dostarcza pasujący tekst i wokale: „Moja muzyka pochodzi z mrocznego miejsca, ale proces twórczy jest pozytywny. Moje teksty są dla mnie ważne i chcę, żeby ludzie ich słuchali, ale mogą je interpretować, jak chcą”.

Mając „zaledwie” dziewięć milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify i ponad dwa miliardy odsłuchów, Dynoro trzyma się tego co robi najlepiej: „Przygotowuję mnóstwo świeżych dźwięków na 2022 i jestem pewien, że świat nie jest na nie gotowy”.

(Dynoro)


Litewski DJ i producent z diamentowymi i multi-platynowymi certyfikatami rozpoczął fenomenalną karierę w branży muzycznej w 2018 roku, wydając swój największy hit „In My Mind”, który jest połączeniem singla Gigi D’Agostino „L’amour toujours” oraz hitu festiwalu Tomorrowland o tym samym tytule (autorstwa Ivana Gougha, Feenixpawla i Georgi Kaya). Singel osiągnął numer 1 w Spotify, Apple Music i Shazam w 13 krajach i przez tygodnie znajdował się na szczycie list przebojów. W Polsce, Niemczech i Francji uzyskał status diamentowej płyty, a w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i Belgii pokrył się platyną. Utwór „In My Mind” był hitem również poza granicami Europy – sprzedał się w ponad 3,7 miliona egzemplarzy na całym świecie i ma ponad miliard odtworzeń na Spotify.

https://en.wikipedia.org/wiki/Dynoro
http://www.dynoro.com
https://www.facebook.com/DynoroMusic/
https://www.instagram.com/dynoro/?hl=pl
https://twitter.com/dynoroofc
https://www.youtube.com/channel/UCNhr8DP9Xa5CXft5axZxOaA
https://tidal.com/browse/artist/5816657
https://open.spotify.com/artist/3v6Ji4uoWtKRkhuDUaxi9n


(Barbara Popiołek - Sony Music PL) 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez zikzak


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ (C)+(P) Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*