Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka  

Matt Dusk - kolejna zapowiedź albumu ‘Sinatra with Matt Dusk Vol.2'
Wysłano dnia 13-09-2021 o godz. 23:12:51
Temat: Info
Info Po świetnie przyjętym polsko – angielskim duecie „One Note Samba / Samba na jedną nutę”, do którego wykonania zaproszenie przyjęła Natalia Kukulska, Matt Dusk (19.11.1978 Toronto, Kanada) odsłania kolejny utwór z płyty „Sinatra with Matt Dusk Vol.2.”,All Or Nothing At All' właśnie trafił do sieci!

"To była pierwsza piosenka, którą Frank Sinatra nagrał podczas swojej profesjonalnej kariery. Będąc młodym fanem Sinatry, był to również jeden z utworów, które regularnie śpiewałem na początku mojej działalności w big bandzie, dlatego musiała znaleźć się na tej płycie. 25 lat później, kiedy słyszę ten kawałek, wciąż towarzyszą mi te same emocje i przenoszę się w czasie do mojego pokoju, w którym słuchałem starych winylowych płyt” – mówi Dusk.

Album ‘Sinatra with Matt Dusk Vol.2’ to kontynuacja albumu ‘Sinatra with Matt Dusk’, który uzyskał status złotej płyty i na którym znalazły się takie perełki jak „My Way/ Szczęście jest we mnie” - z wokalami Zbigniewa Wodeckiego i „Learnin' the Blues/ Już wiesz co to blues„ - z Kubą Badachem! Na najnowszym albumie Matt idzie o krok dalej, bowiem gości specjalnych będzie jeszcze więcej!

Premiera albumu ‘Sinatra with Matt Dusk Vol.2’ zaplanowana jest na jesień 2021 roku.

Matt Dusk to dobrze znany kanadyjski wokalista, który od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi piosenkami pochodzącymi z kilku złotych („Good News”, „JetSetJazz”, „Sinatra”) i platynowych albumów („Just The Two of Us”, „My Funny Valentine”, „Old School Yule”). Doświadczony wokalista, fantastyczny showman ze świetnym poczuciem humoru i zakochany w Polsce (z wzajemnością!) Artysta. Laureat wielu nagród w tym Diamentu Trójki i Róż Gali 2016 w kategorii muzyka. W Polsce Matt Dusk ma na koncie współpracę z wieloma artystami, między innymi z Margaret (wspólny album „Just The Two Of Us”), Sanah, Kubą Badachem, Edytą Górniak czy Agą Zaryan.

(Matt Dusk / fot. Christina Siamalekas)


Matt Dusk to dobrze znany w Polsce kanadyjski wokalista, który od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi hitami pochodzącymi z kilku złotych („Good News”, „JetSetJazz”) i platynowych albumów („Just The Two of Us”, „My Funny Valentine”, „Old School Yule”).

Laureat wielu nagród w tym Diamentu Trójki i Róż Gali 2016 w kategorii muzyka. Doświadczony wokalista, fantastyczny showman ze świetnym poczuciem humoru. Podczas wspólnego wieczoru wprowadza doskonałą atmosferę, dostarcza dużą dawkę dobrej muzyki i przy okazji rozbawia gości do łez. Sympatyczny, przystojny i czarujący, w idealnie skrojonym garniturze, z łatwością wzbudza sympatię publiczności i mediów. W Polsce Matt Dusk ma na koncie współpracę z wieloma wybitnymi artystami między innymi z Margarett (wspólny album „Two Of Us”), Sanah, Agą Zayran.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Matt_Dusk
https://www.mattdusk.com
https://www.facebook.com/MattDuskPage/
https://www.instagram.com/mattdusk/
https://twitter.com/mattdusk
https://www.youtube.com/user/RCRENTER
https://tidal.com/browse/artist/3682872
https://open.spotify.com/artist/1UbA3tvm40VqUsiFlJaPCs


Matt Dusk
"All Or Nothing At All" (3:4)
℗ 2021 Red Bullet
Premiera: 10 września 2021

Lyrics and Music by: Jack Lawrence and Arthur Altman

Recorded by: John ‘Beetle’ Bailey at Revolution Recording, Toronto
Mixed by: John ‘Beetle’ Bailey at The Drive Shed
Mastered by: Harry Hess at HBomb Mastering
Produced by: Matt Dusk

(Joanna Malik - Agora Muzyka) 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez zbiko


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ (C)+(P) Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*