Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka


  

Te-Tris i Duże Pe zapraszają do Akademii Freestyle’u (K)
Wysłano dnia 18-02-2021 o godz. 19:57:30
Temat: Info
Info Legendy polskiej sceny freestyle’owej oraz muzycznej: Te-Tris i Duże Pe stanęli ramię w ramię, aby podzielić się swoją wiedzą i patentami dotyczącymi freestyle’u. Pierwsze dwa z czterech odcinków “Akademii Freestyle’u Red Bull KontroWersy” można już oglądać tutaj

O czym myśli freestyle’owiec, gdy nawija? Dlaczego ważne jest, aby być dobrym MC? Jak pracować nad własnym stylem, rytmem i flow? I co jest najbardziej wartościową, liryczną amunicją? Takie pytania stawia seria wideo-tutoriali “Akademia Freestyle’u” zaś odpowiedzi na nie poszukały freestyle’owe legendy – Te-Tris i Duże Pe. Każdy z nich jest gospodarzem dwóch odcinków, w których na bazie własnych doświadczeń scenicznych oraz wiedzy zdobytej przez lata działalności, przeprowadza widza przez świat freestyle’u i zdradza co zrobić, aby w tym świecie zdobyć sławę, szacunek i tytuł mistrza Red Bull KontroWersy

(Te-Tris i Duże Pe)

KontroWersy.
„Czy istnieje jakiś zestaw cech bądź predyspozycji, które ze zwykłego “kopacza” mogą zrobić boskiego Diego, Messiego albo naszego rodzimego Lewego? (...) Dżentelmen stojący przed Wami, jako małolat z Podlasia obrażał, zaczepiał swoich znajomych rymowankami nie wiedząc nawet, że jest to jakkolwiek określone czy nazwane” – zdradza Te-Tris w pierwszym odcinku pt.

“Co siedzi w głowie freestyle’owca?”
W drugim, dostępnym od wczoraj, odcinku pt. “Pamiętaj, że jesteś MC” Duże Pe podpowiada, jak stać się lepszym MC i dlaczego jest to bardzo istotny element warsztatu freestyle’owca.

Cała seria liczyć będzie 4 odcinki zatytułowane kolejno: “Co siedzi w głowie freestyle’owca?”, “Pamiętaj, że jesteś MC”, “Styl, rytm i flow” oraz “Skąd brać amunicję na bitwę?”. W każdym z nich jeden z prowadzących zgłębi powyższe tematy, które pomogą widzom rozwinąć swoje freestyle’owe i muzyczne zdolności. Z “Akademii Freestyle’u” dowiedzieć się będzie można, jak przygotować się na bitwę freestyle’ową, jak pracować nad własnym flow i stylem, skąd brać inspiracje na cięte riposty czy wywołujące euforię punchline’y.

Więcej informacji: www.redbull.pl/kontrowersy
oraz na facebooku
YouTube Red Bull KontroWersy. Każdy kolejny publikowany będzie co środę.

(Jacek Słowik - Red Bull Communication) 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez zbiko


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.06
Głosów: 31


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ (C)+(P) Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*