Menu
· Strona główna
· Archiwum
· Dodaj newsa
· Szukaj
· Płytoteka Zbyszka


Biblioteka Zbyszka


  

Jessie Ware gwiazdą Life Festival Oświęcim!
Wysłano dnia 22-02-2015 o godz. 19:23:56
Temat: Info
Info Jessie Ware to obecnie jedna z najbardziej popularnych brytyjskich wokalistek w Polsce. Na scenie potrafi hipnotyzować i ma znakomity kontakt z publicznością. Na Life Festival Oświęcim zaśpiewa m.in. przeboje ze swojej najnowszej płyty "Tough Love", która już pokryła się złotem w Polsce. Artystka wystąpi w piątek, 19 czerwca.Album będący fuzją elektroniki, popu i klasycznego R&B, powstał w dużej mierze w Nowym Jorku pod okiem duetu producenckiego BenZell, który tworzą Two Inch Punch oraz znany ze współpracy z Katy Perry, Benny Blanco. Przy komponowaniu piosenek wspomogli artystkę Dave Okumu, Ed Sheeran oraz Miguel. Z krążka pochodzą single “Tough Love”, „Say You Love Me”, “You & I (Forever)” oraz najnowszy “Champagne Kisses”.

Album potwierdził jej zainteresowania klasycznym soulem, a jednocześnie najnowszymi trendami w muzyce pop.

Nowy utwór Jessie Ware „Meet Me In The Middle”!
Piosenka znajduje się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.


Ogromną popularność Brytyjka zawdzięcza debiutanckiemu albumowi „Devotion” z 2012 r. , który przyniósł przeboje takie jak „Running” czy „Wildest Moments”.
„Chciałam napisać piosenki, które będą równocześnie piękne i słodko-gorzkie, jak Sade. Sztuka polegała na tym, żeby wszystko wymieszać w odpowiednich proporcjach” – mówiła w jednym z wywiadów przy okazji premiery płyty. Sztuka się udała, czego dowodem aż osiem singli z albumu, piąte miejsce na liście UK Albums Chart, nominacja do Mercury Prize, a w Polsce - platynowa płyta. Pitchfork umieścił „Devotion” na liście stu najlepszych płyt ostatniej dekady.

Ostatnio nowy utwór Jessie „Meet Me In The Middle” pojawił się na ścieżce dźwiękową filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, który przebojem zdobywa kina na całym świecie. Brytyjka pojawi się na scenie głównej na Stadionie MOSiR w piątek 19 czerwca.

Antywojenne przesłanie to znak szczególny VI edycji LFO, odbywającej się w cieniu zbrojnego konfliktu za naszą wschodnią granicą. Organizatorzy festiwalu, odbywającego się w tym szczególnym mieście, jakim jest Oświęcim, mają w pamięci słowa Petera Gabriela, gwiazdy LFO2012, który w specjalnym manifeście powiedział: „To wy jesteście strażnikami tego ciemnego lustra, strażnikami pamięci o tym, kim jesteśmy i kim możemy być, zarówno w pozytywnym, jak i negatywnym znaczeniu”.

Szczegółowy harmonogram sprzedaży oraz ceny biletów i karnetów są dostępne na stronie www.lifefestival.pl w zakładce „Kup bilet”.

Więcej informacji o festiwalu na stronie: www.lifefestival.pl

(Ewa Urbańska-Witak-Universal Music Polska) 
Pokrewne linki
· Więcej o Info
· Napisane przez zbiko


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Beyoncé Knowles pozwana o plagiat


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 3.98
Głosów: 235


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


  
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Właściel Zbyszek ZbiKo Kowalczyk ˆ (C)+(P) Wszelkie prawa zastrzeżone
kom. 506-504-359 e-mail: zbyszek.kronikarz@gmail.com
www.muzyczneabc.pl - Biblioteka Zbyszka, Płytoteka Zbyszka, info z kraju i ze świata
*