Jubileuszowy Halley
Data: 07-02-2005 o godz. 00:20:00
Temat: na żywo


W ostatni dzień karnawału, jak już od 25 lat w klubie Stodoła przy ul. Batorego 10 odbędzie się konkurs im. Billa Haleya.

Najwytrwalsi tancerze z całej Polski rozkołyszą Stodołę w rytm rock'n'rolla!

Należy przez 60 minut tańczyć aktywnie, klasycznego Rock'n'Rolla i wygrać. Jest tylko jedna nagroda dla jednej zwycięskiej pary. W jury Konkursu zasiadają ludzie na codzień nie zajmujący się tańcem.

Do tej pory w jury udział wzięło wiele znakomitych postaci życia artystycznego, warto wspomnieć chociażby : Izabelę Trojanowską, Marylę Rodowicz, Alicję Resich-Modlińską, Janusza Rewińskiego, Grażynę Torbicką, Wojciecha Reszczyńskiego, Natalie Niemen, Zbyszka Hołdysa, Lecha Falandysz, Marka Sierockiego, Gbryiela Fleszara, Patrycje Markowską, Reni Jusis, Wojtka Gąsowskiego, Andrzeja Rosiewicza, Kasię Nowicką , Roberta Leszczyńskiego i wielu innych.

Konkurs rokrocznie cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jak co roku tak i w tym do jury zaprosimy znane osoby medialne aby swoją obecnością uświetniły tą niezwykłą imprezę szczególnie, że konkurs obchodzi jubileusz 25- lecia istnienia. Pary walczą o Puchar im. Billa Haleya wycieczkę zagraniczną i wiele cennych nagród rzeczowych (plecaki, kosmetyki, odzież). Każdy uczestnik konkursu otrzyma od nas upominki.

Program imprezy:
godz. 12.00 - eliminacje do konkursu; następnie rejestracja par , wydawanie numerów startowych;
godz. 17.00 - wejście do klubu;
godz. 17.30 - program rozrywkowo-artystyczny, pokazy taneczne;
godz. 17.45 -przedstawienie jury ,patronów, sponsorów , zasad konkursu;
godz. 18.00 - rozpoczęcie konkursu;
godz. 19.00 - koniec konkursu, wręczenie nagrody.

Bilety w cenie 25 zł

(Warszawa On Line)

Artykuł jest z www.muzyczneabc.pl
http://www.muzyczneabc.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.muzyczneabc.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=997